Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem ölel meg, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem ölel meg, és nem csókol meg, az miért van?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem szeret, igen. De kíváncsi lennék, hogy tényleg így van? Mert én eddig természetesnek vettem, hogy megölelnek és megcsókolnak. De azt mondják, hogy vannak férfiak, akik nem szeretik megölelni a másikat. Van ilyen?

Igazából a férfi, akiről beszélek, nem is keres, szóval az oké, hogy ő nem szeret. De lehetséges olyan, hogy valaki szeret, és nem ölel át, és nem csókol meg?

A másik kérdésem, hogy ha valaki ezt teszi, lehet azért, mert egy másik nőbe szerelmes?

Egy férfi tényleg csak azt a nőt öleli át, akit szeret?


2010. ápr. 23. 16:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Jó, a skizofrénia ötletem nem mostani, csak eszembe jutott most. De én arra gondoltam, hogy lehet, hogy egy másik nőbe szerelmes :S... már magamat is védem ezzel..., mármint,hogy én meg beleszerettem.

De ez az ölelkezés csak az egyik dolog, ami furcsa, sok minden volt...

Kivi vok, hogy mennyien találkoznak ilyesmivel?

2010. ápr. 23. 21:09
 12/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem kimonottan idegesít,ha egy nő folyamatosan "mászik",akkor is ha szeretem.

A többi kommentben is lehet vmi,mert kiskoromban sem engedtem,hogy a rokonok puszilgassanak,ölelgessenek:).

Módjával persze élvezem,de ez a egy testé olvadunk éjjel-nappal nem az én világom.

2010. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

kimonottan=kimondottan


Na megyek megölelgetem a bnőm:).

2010. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Jajjj, kösz, hogy kiforgatod a szavam. Én nem arról beszélek, ha néha megöleled a bnőd, hanem arról, ha egyáltalán nem... De vannak persze olyan típusok, akik egyáltalán nem, és kíváncsi lennék, hogy sokan vannak e... Jajj, mászós :D ez szörnyen hangzik. Olyan izé vagy már... Én arról beszélek, ha egyáltalán nem, és kábé úgy bánik veled, mint egy haverral...
2010. ápr. 24. 10:50
 15/30 A kérdező kommentje:
Állítólag akkor van ez, ha egy férfi csak szexre akarja a nőt :S...
2010. ápr. 24. 10:51
 16/30 A kérdező kommentje:
Nekem is szeretethiányos gyerekkorom volt, és engem sem lehetett megölelni, és ha akartam volna, sem puszilgattak és ölelgettek volna, és a volt barátom is ugyanebben a helyzetben volt, de mi egymást mégis ölelgettük...
2010. ápr. 24. 10:53
 17/30 anonim ***** válasza:

9.45 vok

Szerintem nézz másik fiú után.Lehet csak parázik megtenni a következő lépést.Ebből az ölelgetősdiből meg ne vonj le nagy következtetéseket.Nekem is volt,hogy agyonölelgettem az aktuálist,meg virágcsokrok,ajándék,aztán ha megkaptam amit akartam továbbálltam:).

Inkább az ilyenektől óvakodj:)!

2010. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hm. Én nekem igényem az ölelgetés. De egyébként az én helyzetem elég furcsa, de mivel úgy kikészített legutóbb, én már azt sem hagynám, hogy megfogja a kezem, ha akarná sem. Ugyanis találkoztunk, és meg sem ölelt, meg sem csókolt, és hozzám sem ért. De mondjuk sztem ő csak szexet akar tőlem :S, csak hát, az ellenkezőjét vallja, mert közben állítja, hogy párkapcsolatban vagyunk. De tényleg úgy bánik velem, mint egy haverral. Biztosan jobb vagyok, mint a semmi neki. Szóval a kérdést általánosan tettem fel, mert nem tudom, hogy másokkal is van e ez így.
2010. ápr. 25. 20:12
 19/30 A kérdező kommentje:

De milyen következő lépésről van szó??

ÁÁÁÁ, én már semmit sem tudok. Az első randin azt hittem, hogy félénk. Nem tudom, hogy tud valaki ilyen lenni, hogy meg sem meri fogni a másik kezét...jajjj...

de milyen lépés?

2010. ápr. 25. 20:29
 20/30 anonim ***** válasza:

14.24 vok

Kedves Kérdező!Először is hány éves vagy?Mert a következő lépés témáját nagyban befolyásolja:).

14-15 avagy tévedek?Minden életkornak megvannak a sajátságai azért kérdezem.

2010. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!