Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem ölel meg, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem ölel meg, és nem csókol meg, az miért van?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem szeret, igen. De kíváncsi lennék, hogy tényleg így van? Mert én eddig természetesnek vettem, hogy megölelnek és megcsókolnak. De azt mondják, hogy vannak férfiak, akik nem szeretik megölelni a másikat. Van ilyen?

Igazából a férfi, akiről beszélek, nem is keres, szóval az oké, hogy ő nem szeret. De lehetséges olyan, hogy valaki szeret, és nem ölel át, és nem csókol meg?

A másik kérdésem, hogy ha valaki ezt teszi, lehet azért, mert egy másik nőbe szerelmes?

Egy férfi tényleg csak azt a nőt öleli át, akit szeret?


2010. ápr. 23. 16:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy férfi szeret, de nem ölelget az arra utal, hogy elég trágya a családi háttere, elég szeretethiányos gyerekkora lehetett és így nem tudja, hogy hogy kell szeretni.


Én egyébként az aktuális csajomon kívül csak a legjobb barátnőmet ölelgettem, aki viszont egy ideje az aktuális csajommá avanzsálta magát, szóval... :D


20F

2010. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben az én barátom sem ilyen ölelgetős típus.. Az okát nem tudom, vagyis a miénknek az, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. És én úgy tapasztalom, hogy nem csak azt ölelgetik, akibe szerelmesek, hanem az egyszerű haverokat is.
2010. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16:18-as vagyok, a végét úgy értem, hogy a nő "haverokat".
2010. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Ezt mi is kérdezhetnénk, miért vannak olyan csajok, akik nem hagyják a sokadik randin se megfogni a kezüket, és hónapokat kell várni a csókra...?


22/F

2010. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lehetséges, hogy nem szeret. Ha valaki odáig van a másikért, ösztönösen keresi a közelségét!
2010. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a férfi, akiről szó van, nem szeret engem. A kérdés általános...

Tudom, ha szeretne, keresné a közelségem, hálistennek már előtte szerettek. De én nem tudom, hogy lehet ezen túljutni igazán.

2010. ápr. 23. 16:37
 7/30 anonim ***** válasza:
Me nem szeret,csak mondja mert ujj csajt szerezni macerás,te meg még mellette vagy.
2010. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen, én is pont ezt gondolom, hogy a szamár is jó addig, amíg nincs ló esete áll fenn....

de nem is az én esetem érdekel, hanem általánosságban érdekel a kérdés...

2010. ápr. 23. 17:48
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen ember érzelmileg/mentálisan sérült.

Mindenki igényli az ölelést.

2010. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hm, az uccsó hozzászólás érdekes. Én mindig arra gyanakodtam, hogy a fiúm skizofrén. De mondom, hogy tőle függetlenül érdekel a kérdés. De ezek szerint az uccsó hozzászóló nem tartja normálisnak..., hát, én sem. Mindenesetre örülök, hogy úgy tűnik, hogy azért megölelik általában a kapcsolatokban az embert.
2010. ápr. 23. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!