Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom tul sokat ul a szamito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom tul sokat ul a szamitogep elott. Szinte minden szabad idejet ott tolti. Hogyan lehet gyogyitani ezt a fuggoseget?

Figyelt kérdés
Ha egyutt vagyunk vagy eppen egyutt csinalunk valamit,akkor tenyleg jol erezzuk magunkat.Aranyos,mert mindig bocsanatot ker azert,mert tul sokat ul a gep elott,de erre mindig utolag jon ra.Egyszeruen elveszti az idoerzeket,es ez a baj..Nagyon sokat dolgozik,ezert megertem,hogy szuksege van egy kis kikapcsolodasra,ezert probalok neki teret adni,de ez,mar kezd zavaro lenni!Neha meg szeretkezes helyett is szamitogepezik,egyszeruen ott felejti magat-ahogy o mondana.
2010. ápr. 22. 11:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Hat eleinte ez miatt sokat veszekedtem vele,de mostmar,ahogy telnek az evek az ember egy kicsit jobban megtanulja toleralni,a masikat,epp azaz,hogy,mostanaban nem vitazok,annyit vele,csak sokszor elhanyagol.Probalok a kedveben jarni,a szex is egyre jobb es jobb vele evrol evre,tenyleg jol megvagyunk,de egyszeruen nem nagyon lehet raszedni semmire,mert az ideje nagy reszet a gep elott tolti.
2010. ápr. 22. 12:33
 22/32 A kérdező kommentje:
O 29,en 25 vagyok.
2010. ápr. 22. 12:36
 23/32 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez már több éves dolog, akkor mondok én neked valamit! Csatlakozom az egyik hozzászólóhoz. Rakd össze a kezed, és köszönd meg a sorsnak, hogy ilyen párod van! Más férfiak a kocsmában ülnek, haverokkal lógnak, szeretőket tartanak, vagy a neten nőket lesnek stb. Ezzel a sráccal nem sok gond van, ne veszekedj vele. Nem hiszem, hogy minden nap csak a net előtt ül! Ha már csak kétnaponta is, az még tűrhető! A lényeg, hogy érezd szeret téged és fontos vagy neki!
2010. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo,hogy,amikor netezik nem tudom felizgatni.Boldogga tesz az,hogy ennyi ido utan sem tudja turtoztetni magat szex kozben.Hanem nekem az olyan dolgok hianyoznak,mint az elejen,kozos fozocskek,osszebujas,csokolozas,hosszu beszelgetesek,borozgatasok,esti kiruccanasok,a setak.De hiaba probalok programokat szervezni,ha allandoan a gep elott ul.
2010. ápr. 22. 12:41
 25/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk ül a gép előtt, és megkéred menjetek el sétálni, azt mondja nem megyek, mert netezek? Akkor odavágnám, jó akkor keresek más pasit aki eljön velem! :) Tuti egyből felpattan! :)
2010. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hat,ha,csak ketnaponta ulne a gep elott,akkor egyaltalan nem irtam volna,most ide,nem lennek tanacstalan. Szerinted az helyes,hogy valaki ennyire ne torodjon a kapcsolataval?Szerintem neki,meg nem fontos,hogy en mit akarok.
2010. ápr. 22. 12:48
 27/32 anonim ***** válasza:

Nekem apukám teljesen gépfüggő Metinezik.

Nem foglalkozik velünk(gyerekeivel)

Ha anya délutános és ő reggeles mindent nekünk kell csinálni,és este alig bírunk elaludni mert egymás mellett van a szománk és skype-ol és.

És elegem van!

2010. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hat ez eleg szomoru.Probaltatok,mar beszelni vele?Kar,hogy az ilyesfajta fuggosegre nincs valami terapia.Hala az egnek az en parom,mar egy 2 hete,csokkentette a szamitogep elott toltott idot.Komolyan leultem vele beszelni,amit,mar sokszor megtettem,de most volt hatasa.Megertettem vele,hogy,ha igy folytatodik tovabb,akkor a kapcsolatunk is ramehet,mostmar programokat is szervezunk egyutt.En toleransabb lettem,o pedig tobbet torodik velem.Csak,attol felek,hogy ez nem lessz hosszu tavu,de,azert igy is elegedett vagyok.
2010. máj. 14. 07:36
 29/32 anonim válasza:
Szerintem is az a legjobb megoldás ha leülsz vele beszélgetni, akarata ellenére is..de nálatok akkor ez működik :) Egyébként melyik városból írsz, elárulnád? :)
2010. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Miert?
2010. júl. 14. 12:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!