Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom tul sokat ul a szamito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom tul sokat ul a szamitogep elott. Szinte minden szabad idejet ott tolti. Hogyan lehet gyogyitani ezt a fuggoseget?

Figyelt kérdés
Ha egyutt vagyunk vagy eppen egyutt csinalunk valamit,akkor tenyleg jol erezzuk magunkat.Aranyos,mert mindig bocsanatot ker azert,mert tul sokat ul a gep elott,de erre mindig utolag jon ra.Egyszeruen elveszti az idoerzeket,es ez a baj..Nagyon sokat dolgozik,ezert megertem,hogy szuksege van egy kis kikapcsolodasra,ezert probalok neki teret adni,de ez,mar kezd zavaro lenni!Neha meg szeretkezes helyett is szamitogepezik,egyszeruen ott felejti magat-ahogy o mondana.
2010. ápr. 22. 11:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
csak nem wowozik?:-O
2010. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom - én kinőttem belőle - 1 éve tiszta vagyok :)

Előtte volt olyan hogy mértéktelenül sokat ültem gép előtt - amikor kapcsolatom volt akkor természetesen kitudtam zárni az életemből - és így elmúlt. Mással pótoltam és már teljesen nemhiányzik.

Elég kemény móka lesz leszoknia előre szólok. Ha már függőség szintjén áll.

22F

2010. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Bocsass meg a tajekozatlansagomert,de az meg mi?
2010. ápr. 22. 11:57
 4/32 anonim ***** válasza:
az 1 netes jatek. az én pasim is azt csinalja. néha már kóros.. :S vagy chatel, mit csinal??
2010. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Háát volt már sajnos olyan hülye gyerek aki inkább azt a WOw-ot választotta mint a barátnőjét, és valamiért fontosabb volt az neki. És egy sz*ros játék miatt tönkrement a kapcsolat.


Szerintem kérdezz rá bátran, hogy az a gép fontosabb neked mint én??? Ha jó kapcsolatban éltek akkor bátran ülj le és beszélj vele, mond meg neki hogy ez nagyon zavar téged, inkább feküdjön le melléd és nézzetek meg összebújva egy filmet. :)


Vagy egyszerűen csak, amikor gépezik, állj fölé és kezd el simogatni felizgatni....:) és ha ott marad a gép előtt akkor egy nagy gyökérrel állsz szemben.

2010. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

mint minden függőségből (alkoholizmus drogozás koffein stb.)szerintem ebből is csak ugy lehet kigyógyulni ha azt az illető is akarja

MÁSKÉPP NEM MEGY


én tudom milyen egy függő ember apám nagy alkesz volt bele is halt hiába segítette az egész családja meg egy rakás orvos pszihológus Ő NEM AKART LESZOKNI

2010. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem ot nagyon erdeklik a programok,telefonos cuccok,minden,ami a kutyukrol szol.Videokat nezeget a youto-bon a laptop ujdonsagokrol.Csak,akkor kepes visszafogni egy kicsit magat,ha osszeveszek vele,de tudom ez nem lehet megoldas erre a problemara,de neha nalam is elszakad a cerna.Amig nem volt internetunk minden rendben volt.Meg nekem is vett egy kulon gepet,mert azt hiszi,hogy nekem az a bajom,hogy o egyaltalan szamitogepezik.
2010. ápr. 22. 12:05
 8/32 anonim ***** válasza:
jaj, addig örülj.. az én pasim tod, h miket csinalt? chatelt, persze, csajokkal, " vigasztalta " őket ( szépeket irt nekik, de nekem sose tudott mondani 1 szép szót se, mondván, h magától értetődő, h tetszek neki ), sőt, amikor találtam msn- beszélgetést is 1 tőle 5 évvel fiatalabb csajjal, a barátom amugy akkor 20 volt, a csaj küldött neki képet, emez meg kommentározta. sőt, flörtölő kommentárokat irt közösségi oldalakon. na, ugye milyen jó a te pasid? én összetenném a 2 kezem, ha olyan pasim lenne, mint a tied. gondold ezt át.
2010. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
tegyél rá vírust:D
2010. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Játszik, vagy netezik?


Ha netezik, akkor esetleg megoldásnak ott van, hogy vesztek egy notebook/netbook-ot, vagy egy okostelefont (iPhone, HTC HD2. HTC Desire, Google Nexus One, Motorola Droid például).


Ha játszik, akkor ugyanezeket tudom javasolni, azzal a plusz megkötéssel, hogy mellé kapjon egy OnLive előfizetést.


Egyéb lehetőségnek ott van az, hogy megpróbálod rádöbbenteni (nem durván, mert akkor csak összevesztek), hogy miközben ott ül a gép előtt, elrohan mellette az élet.

2010. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!