Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom tul sokat ul a szamito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom tul sokat ul a szamitogep elott. Szinte minden szabad idejet ott tolti. Hogyan lehet gyogyitani ezt a fuggoseget?

Figyelt kérdés
Ha egyutt vagyunk vagy eppen egyutt csinalunk valamit,akkor tenyleg jol erezzuk magunkat.Aranyos,mert mindig bocsanatot ker azert,mert tul sokat ul a gep elott,de erre mindig utolag jon ra.Egyszeruen elveszti az idoerzeket,es ez a baj..Nagyon sokat dolgozik,ezert megertem,hogy szuksege van egy kis kikapcsolodasra,ezert probalok neki teret adni,de ez,mar kezd zavaro lenni!Neha meg szeretkezes helyett is szamitogepezik,egyszeruen ott felejti magat-ahogy o mondana.
2010. ápr. 22. 11:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Mennyit az az idő, amit a gép előtt ül? Mert ha tényleg aránytalanul sok, akkor beszéld meg vele! Sőőőt, ha neki fontosabb az internet, mint én, akkor lehet választania. Egy nő nem érdemli meg hogy elhanyagolják. Mondd neki, hogy találsz te olyan férfit is, aki veled törődik és nem egy számítógéppel! De persze ezt én tényleg csak akkor mondanám, ha látom, hogy nagyon sokat, és haszontalan dolgokkal törődik: pl. chat, képeket nézeget stb.
2010. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
12:9-nek.Szerintem tedd,te is ugyanazt chatelj te is pasikkal,es,akkor o is meglatja,majd,hogy milyen rosszul esik ez neked.Ha kicsit is feltekeny mukodni fog a dolog.
2010. ápr. 22. 12:15
 13/32 anonim ***** válasza:
megtettem, sőt, én is irtam más pasinak kommentárt? tod mi volt a raekció? " ha szeretsz vkit, akkor nem állsz bosszút rajta ". :DD még ő volt kiakadva.. el se hiszem. :S
2010. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldás, én eleve nem tűrném, hogy a pasim más nőkkel foglalkozzon! Azonnal kidobnám!!! Persze felnőtt korban ez más! 25/L
2010. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Hazajon 16:30-kor es ott ul,olyan 21,22,23h-ig,neha meg tovabb is.Azt o is tudja,hogy az elet rohamossan telik,de erre mindig utolag dobben ra,sajnos.Ha meg leulunk valami filmet megnezni,akkor meg allandoan elalszik.Egyszeruen beleorulok.Szerintetek eltulzom a dolgot?
2010. ápr. 22. 12:20
 16/32 anonim ***** válasza:
én akkor 18 voltam, nagyon szerelmes, ő volt az első, ugy értem, akivel lefeküdtem, és nem tudtam sehogy se dobni. most 20 vok, és ugy vok vele, h ha akkor nem dobtam, mostmár nem fogom. nehéz 1 szitu ez.. legszivesebben dobnám, már tettem is fel több kérdést, de nem tudok dönteni. :S tudom, h dobni kellene, de pár honapja azzal jött, h tudja, h sok hülyeséget csinalt, de szeret, és majd többet fog velem törődni. az a gond, h nekem már nincs " igényem " rá. akkor lett volna, de már nincs. azért még lefeküdni jó vele. :S ha felhozom a szakitást, még ő van felháborodva.
2010. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
valszeg azért van mer a gép jobban szórakoztatja, mint te, aki mindig csak veszekszel vele, és meg sem próbálod megérteni, mi köti le őt a gépben.
2010. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hat neha neki is vannak jo kifogasai,neha azzal akar buntudatot okozni,hogy o sokat dolgozik es megerdemli,hogy egy "kicsit netezzen",de persze ezt,csak vedekezeskeppen mondja,mert ugy is tudja,hogy igazam van,de a feneert,akkor sem tud leallni!
2010. ápr. 22. 12:25
 19/32 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??? Mondd, neki ha nem változtat elveszít téged!!! Egyébként meg, itt a jó idő, ne a szobában ücsörögjetek!!! :)

próbáltad már, hogy netezik és szexi fehérneműben az ölébe ülsz? Nah akkor elválna mi neki a fontosabb a net vagy te! :D

2010. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
szakíts!
2010. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!