Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számitógép kontra barátnö/have...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillér kérdése:

Számitógép kontra barátnö/haverok?

Figyelt kérdés
A páromnak mindennél fontosabb a számítógépe.Ez normális?Inkább számítógépezik minthogy velem lenne..vagy a haverokkal..
2011. júl. 13. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
legalább nem csal meg. legyél büszke rá.
2011. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ez nem normális
2011. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
wowozik?
2011. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, mit csinál gépen :)


A számítógépezés egy elég tág fogalom...


Én pl "számítógépezek", mikor épp zenét írok is, vagy mikor épp dalszöveget írok, és nincs kéznél notesz, csak a laptop. Szerintem ha kreatív tevékenységeket folytat rajta, akkor nem feltétlenül elítélendő.


Persze ha naphosszat csak WoW-ozik, az mindjárt más téma :D


22/F

2011. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Honnan találta ki egyböl mindenki,hogy word of warcraft?:D
2011. júl. 13. 21:54
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.. Nekem is volt régen egy nagyon durván wowos pasim.. És ha átmentem hozzá közölte h most meg kell csinálnia a daily questeket meg mittomén...Meg este raid ami csupán 3 óra és addig foglaljam el magam... Amúgy ez is oké lenne ha sokat találkoztok és ö szeret játszani 1x-1x belefér addig tv-zek :D vagy nézem hogy mit csinál.. De ha mindig csak a géppel foglalkozik akkor lehet jobb lenne elgondolkodni a kapcsolatotokon...
2011. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Pff.. bíztam benne, hogy nem WOW lesz :)) Szegény te.


Barátod valószínű függő, mint a legtöbb World of Warcraft játékos. Én betiltanám az egész játékot úgy, ahogy van :D Az összes haverom egy WOWos kocka lett. Felmegyek velük bulizni, másról sem beszélnek, csak hogy kinek-milyen szintű karaktere van, és hogy hány népet igáztak le. Én meg persze pislogok, meg aham, aham-mal leokézom a hallottakat... és még én érzem magam kellemetlenül, mert baszogatnak vele, h miért nem játszok én is, miért nem tudok semmit hozzászólni... ... vicc. ;)


22/F

2011. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztalom.Ez a játék ekkora függőséget tud okozni ??:S :S
2011. júl. 13. 22:02
 9/21 A kérdező kommentje:
Le lehet erről szoktatni valahogy?? Volt egy válaszoló aki ezért szakitott a párjával.Nem szeretnék ugy járni mint te:( Viszont igazad van hogy igy nem müködhet egy kapcsolat.Te próbáltad lebeszélni a játékról?
2011. júl. 13. 22:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Próbáltam de nem lehet. Aki egyszer wow függő lesz soha nem fogja abbahagyni. Max szüneteltetni. De van aki tud mértéket tartani. Nekem a mostani barátom is wowozik, de csak ha nem velem van. Ha én ottvagyok akkor sosem, vagy ha mégis akkor mindig megkérdezi h nem baj-e + max fél órát, én meg mondom h nem mert énis játszok vele néha csak nem eredetin hanem az ingyenes változatán és még jó is nézni amit csinál, vagy közbe olvasok v tv-zek.


Különben ha sokat basztatod érte h ne wowozzon ő fog kidobni..Mert elege lessz abból hogy te "hisztizel"...Mi részben ezért szakítottunk mert én folyton hisztiztem a wow meg a gépezés miatt..De neki még haverjai se voltak.Csak otthon ült és zabált.


Nem tudom milyen a kapcsolatotok. Ezt leszámítva jól megvagytok? Vannak közös programok? Vagy folyton nála vagy nálad vagytok ?

Ha unatkozol mellette, és nem érzed hogy szeret akkor azt tanácsolom hogy dobd.. Lesz jobb pasid.. Hidd el..

2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!