Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számitógép kontra barátnö/have...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillér kérdése:

Számitógép kontra barátnö/haverok?

Figyelt kérdés
A páromnak mindennél fontosabb a számítógépe.Ez normális?Inkább számítógépezik minthogy velem lenne..vagy a haverokkal..
2011. júl. 13. 21:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amit leirtál teljes mértékben szinte elmondtad a szitut :( Egy darabig hisztiztem,szakitottunk..volt igéret hogy majd kevesebbet játszik.Aztán azóta csak még többet.Programok?ÁÁhhm..mondom még a haverokkal sem.Csak a játék játék játék. Megpróbálok vele erről beszélni még..csak félek hogy reagál..szakitás csak a végső megoldás lehet.nagyon végső.
2011. júl. 13. 22:19
 12/21 anonim ***** válasza:

Húha....Tényleg hagyd a francba. Nem fogja abbahagyni..Van aki még 50 évesen is wowozik amúgy..Miközbe felesége van.. És egész nap online..


Szakíts vele.. Utána egyedül fog maradni és fél év múlva rájön hogy mekkora barom volt jobb esetbe.. Rosszabb esetbe örülni fog h végre játszhat és a szilveszterét is a wowon fogja eltölteni..

2011. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hisztizés nem a legjobb megoldás. Annó volt riport egy csajról aki miután a barátja elment valahova (közben belogolva maradt) kilogolt és kitörölte a karijait. A pasas a monitort széttörte a csaj fején, a gépet meg csak frankón szétverte a billentyűzettel.
2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló azt írta nem lehet leszokni. Annak üzenem hogy de lehet. Itt vagyok rá élő példa. A wow egy korszak volt az életemben, suliban egyfolytában erről beszéltünk a haverokkal. Aztán egy idő után unalmas lett a game volt egy 4 hónapos szünetem azt megint elkezdtem de annyira mégsem érdekelt már a játék. Következő az volt hogy felraktam aztán már le is töröltem mert nem játszottam vele egyáltalán. Ez a korszak nállam olyan 3-4 évig tartott.Igazságszerint ezt egy idő múlva kinővi az ember. Könnyebben leszokik ha valami érdekesebbet talál nála pl való élet, bulik, pia, sex stb. Szerintem hanyagold egy pár hátig a gyereket aztán nagyon fogsz neki hiányozni tuti:D Mond neki hogy csak akkor fogsz menni hozzá ha amikor ott vagy egyáltalán nem fog wowozni. Ha ezt nem birja megtenni akkor keress mást vagy te is kezdj el wowozni:D


20/F

2011. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

szerintem hagy ott a csajd minél hamarabb

ez nemnormális majd rájön hogy mit tett ha nem akkor meg soha többet nemlátod.

énis jártam így egy haverommal (énsi fiú vagyok nem meleg)

jókat beszélgettünk csajokrol meg mindenröl és amikor elkezdtett WoW-ozni elvesztettem

azóta felakasztotta magát mert törölték az accountját

14/f ilyen fiatal vagyok még és 10 éves voltam akkor...

2011. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem vagytok házasok, hogy a nap 24 óráját együtt töltsétek. Rajtad kívül van más is.
2011. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

17 éves koromig a WoW világában éltem az életem mert a valóság sz@r volt, és a játékban sikereim voltak, most hála pár psziho/filozófiai könyvnek kijöttem a depiből és már egy éve nem játszom!!! Eredetin toltam, HATALMAS JÁTÉKÉLMÉNYEKET ÉLTEM ÁT!!! Egyszerűen mintha benne lettem volna a játékban!! Túl jó játék nem próbáljátok ki mert azzal haltok meg, most bepótolom az elmaradt szocializálódásomat, és nemsoká lesz bnőm!

F17

2011. júl. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem vagytok házasok, hogy a nap 24 óráját együtt töltsétek. Rajtad kívül van más is.


Na jó de hát azért hogy a wowon kivül más ne legyen az durva:D meg hogy 7naptól 1x van kedve velem lenni.

2011. júl. 14. 07:56
 19/21 anonim ***** válasza:
17 éves koromig a WoW világában éltem az életem mert a valóság sz@r volt, és a játékban sikereim voltak, most hála pár psziho/filozófiai könyvnek kijöttem a depiből és már egy éve nem játszom!!! Eredetin toltam, HATALMAS JÁTÉKÉLMÉNYEKET ÉLTEM ÁT!!! Egyszerűen mintha benne lettem volna a játékban!! Túl jó játék nem próbáljátok ki mert azzal haltok meg, most bepótolom az elmaradt szocializálódásomat, és nemsoká lesz bnőm! F17
2011. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
bocs ma is kiirtam azthittem tegnap nem sikerült xD
2011. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!