Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fiacskája szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiacskája szerintetek mikor fog felnőni? :/

Figyelt kérdés
A párom es en 18 evesek vagyunk es en ugy nottem fel, hogy az eletemet magam iranyitom. Mindenert megdolgoztam, a zsebpenzemert (diakmelo) es a tanulassal bejutottam allami egyetemre. A szuleim onallosagra neveltek. A parom viszont nagyon fugg az anyjatol akitol mindent megkap (kocsi, fizetos egyetem, draga cuccok) de cserebe az anyja engedelmesseget var. Ez azt jelenti, hogy parom mondjuk at akar jonni hozzam (meg persze nekem megigerte hogy atjon), megkerdi anyukajat, ha nem engedi, nem jon. Ugy erzem o iranyitja a kapcsolatunk neha es a parom mindenbem engedelmeskedik, es nekem hiaba iger meg valamit, az anyja van az elso helyen. :/ 2 eve egyutt vagyunk. A parom mindig megigeri hogy valtoztat a dolgokon, de sose tapasztalok semmit. Szerintetek lesz valaha valami valtozas?

2016. aug. 23. 13:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
En is szoktam menni hozzajuk :D ez most nem arrol szol hogy ki megy kihez :)
2016. aug. 23. 15:19
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

Te jo Isten okadok a valaszokon...Anyam borogass :D kerdezo nevesd ki oket :D


Nem valtozik az ilyen sajnos. 18 eves nem 12.

"Anya megyek a "Jucikamhoz" este es/vagy holnap jovok. Puszi

Ennyi kb. :)

Ne pazarolj ra feleslegesen tobb idot szerintem.

2016. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem az a baj, hogy 18 evesen nem full onallo. Egy ilyen idos gyereknek nem is kell feltetlenul annak lennie. De az, hogy engedelyt ker az anyjatol a talalkozora, vagyis hpgy ennyire fugg az anyjatol az nem normalis dolog. Es nem hiszem, hogy ez a jovoben valtozni fog. Az anyja nyilvan ket kezzel lancolja magahoz a sracot.
2016. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy te egy picit irigy a barátodra?

És miért várod el tőle, hogy ugyanúgy gürizzen, mint te?

2016. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy egyaltalan. Sot, orulok, hogy en oda mehetek ahova akarok, es azt tehetem amit akarok, mert a szuleim megengedik es nem szolnak bele az eletembe. Ezt egymillio forintert sem adnam oda. Nem varom el, hogy gulizzen, egyebkent o is vegez nyarimelokat. En csak azt szeretnem, hogy ne az anyukaja dontse el, hogy pl mehetunk-e moziba, atjohet-e, stb... :)
2016. aug. 23. 16:02
 26/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg mondd meg a barátodnak, hogy növesszen magának tököt, mert így tipikusan is az a 30 éves szerencsétlen lesz, aki anyucival él.
2016. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 +1
2016. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!