Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "felnőni"?

Figyelt kérdés
Minden apróságon berágok a kapcsolatban, olyan dolgokon, aminek semmi jelentősége. Mindenem körülötte forog(igen, ez a szerelem), és ha egyből olyat csinál ami nekem nem tetszik, itthon örlődöm rajta. Nem teszem szóvá, csak túl távolságtartó lettem. Nem szeretném elveszíteni, mit csináljak, hogy ne essenek rosszul butaságok?
2012. febr. 5. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Elobb gondolkodj aztan beszelj"! ;)
2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
majd kinősz belőle,kivéve a 63/L vagy
2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezzük ott,hány éves vagy?Mert ha kb 15-16 évesvagy akkor ez a folyamat csak 2év múlva fog bekövetkezni..
2012. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok:)

Mondom, nem teszem szóvá a dolgot. Hanem magamba örlődök, de ez minden kapcsolatomra kihat, a barátommal is távolságtartó vagyok, és mégse...

Olyan furcsán viselkedem, pedig nem szeretnék.

2012. febr. 5. 22:38
 6/11 A kérdező kommentje:
:( De nem szeretném ilyen miatt elveszíteni:(
2012. febr. 5. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
aki azt mondta 2 év múlva az nagy marhaságot mondott,amúgy nem tudom miért gondolod,hogy az a szerelem ha minden körülötte forog,akkor nem tudod mi a szerelem...mellesleg gyerek vagy talán 20on,30 évesen majd felnősz ha jön valami olyan probléma ,esemény ami miatt fel kell nőnöd
2012. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajna az életben már kaptam egy kisebb olyan eseményt, ami miatt fel kellene nőjjek, de nem tudok.:(

Nem szeretném tényleg elveszteni, ezért szeretnék változni, csak nem tudom, hogy hogyan:(

2012. febr. 5. 22:57
 9/11 anonim ***** válasza:
hidd el nekem aki gyerekkorában egy maroknyi olyan dolgot átélt amitől fel kellett volna nőnie,hogy 22 évesen félig még gyerek,de komoly és felnőtt ha kell,túl sokat problémázol és rágódsz,mi a csodának,élvezd ki hogy gyerek vagy,ne vedd ennyire komolyan a dolgokat,különben mi értelme a kapcsolatodnak?? fiatal vagy még hogy,ennyit őrlődj a kapcsolaton,ha nem érzed magad jól benne lépj ki
2012. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, túl sokat rágódom, de megpróbálok ezen változtatni. Nem tudom mi van velem, a napokban olyan furcsa érzésem lett, és mindent magamra veszek, ennek is vége lesz. Köszönöm hogy írtál, eleve segített, hogy kiíharttam magamból. SZeretek gyerek lenni:)
2012. febr. 5. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!