Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt hiszi szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi szeret, de nem. Van olyan, hogy valaki nem tud szeretni? Nem érett? és nem is fog felnőni?

Figyelt kérdés

kezdetben csak azért járt velem, mert "nagy volumenű" nőnek tartott és kipróbálta magát, hogy ő van e olyan jó pasi, hogy megfogjon.

utána ahogy jártunk, elkezdett kifele kacsingatni a kapcs-ból másik "préda" után.

veszekedtünk és ezzel ez a rész meg lett oldva.

most ott tartunk, hogy féltékeny rám, birtokolni akar, erre hiszi ő azt, hogy szerelmes belém.

pedig ugye mindenki tudja, hogy totál nem ez szeretni valakit.

ő abszolut nem lát így globálisan, felesleges vele beszélnem.

csak azt hajtaná, hogy szeret, meg bla bla.

kérdem én: ilyen férfi (31é) fejleszthető? meg tudom én mutatni neki, mi az szeretni?

hogy nem azt nézzük a másik mit csinál nélkülünk és féltékenykedünk, hanem a javát akarjuk, hogy sikeres legyen és boldog, mégha néha ez áldozathozatalra is késztet a mi részünkről, csakhogy neki jó legyen, persze a normális egyensúly mellett, ahol a felek egyenrangúak.


Tehát valaki ki tud emelkedni a "birtoklási vágy" felhőjéből???? ha igen, hogyan???


2011. jan. 16. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel:D

Szerintem a fájdalom segíthet az ilyenen csak, ha a szeretetet nem érti meg.

2011. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

halálpontosan csak akkor látok benne felém érzelmeket, amikor féltékeny és ez miatt szenved és ezért így meg úgy szeret.

de amikor nyugi van, szinte közömbös felém :(

2011. jan. 16. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
fenyegesdd meg az elhagyással. Vagy ha együtt éltek, akkor menj el lakni egy két napra máshova.
2011. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ilyenkor mindig szeret

ha ép el akarom hagyni

ha épp hanyagolom

nekem az a probléma, hogy csak ilyen esetekben szeret


amikor nyugi van, olyan közömbös felém, sőt! szinte hideg.


szerintem meg az igaz szerelem olyan, hogy amikor minden happy, akkor is éreztetjük a másikkal, hogy szeretjük.

és ezt szeretném a páromban látni.


hogy ültessem belé?

2011. jan. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!