Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fiacskája szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiacskája szerintetek mikor fog felnőni? :/

Figyelt kérdés
A párom es en 18 evesek vagyunk es en ugy nottem fel, hogy az eletemet magam iranyitom. Mindenert megdolgoztam, a zsebpenzemert (diakmelo) es a tanulassal bejutottam allami egyetemre. A szuleim onallosagra neveltek. A parom viszont nagyon fugg az anyjatol akitol mindent megkap (kocsi, fizetos egyetem, draga cuccok) de cserebe az anyja engedelmesseget var. Ez azt jelenti, hogy parom mondjuk at akar jonni hozzam (meg persze nekem megigerte hogy atjon), megkerdi anyukajat, ha nem engedi, nem jon. Ugy erzem o iranyitja a kapcsolatunk neha es a parom mindenbem engedelmeskedik, es nekem hiaba iger meg valamit, az anyja van az elso helyen. :/ 2 eve egyutt vagyunk. A parom mindig megigeri hogy valtoztat a dolgokon, de sose tapasztalok semmit. Szerintetek lesz valaha valami valtozas?

2016. aug. 23. 13:16
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ki beszelt itt gyerekekrol meg munkaba allasrol? :O
2016. aug. 23. 14:08
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
Mama pici fia ,nem fog megváltozni.
2016. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

aki szerint anyucipicifia az írja már le légyszi, hogy mit kéne csinálnia, illetve ő mit csinált 18 évesen.


mert én vállalom, hogy otthon laktam és fősulira jártam, nem gyárban éjszakáztam és garzonban nyomorogtam. és hálás is vagyok érte, hogy nem így kellett kezdenem a felnőtt létemet!

2016. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

#13, take my upvote.


18 éves jogilag felnőtt, de gyakorlatilag még gyerek.


Kérdező, a "mindenért megdolgoztam" kifejezés enyhén túlzás, mert kb semmid sincs amit nem kaphattál volna meg ingyen a szüleidtől. Egy, kettő, pár év múlva úgyis különváltok, ez a realitás.

2016. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

"mindenért megdolgoztam"


szóval vettél egy lakást?

fizeted a rezsit? fizeted az ételt? minden kiadásod?


mert az, hogy diákmelóból kifizeted a tamponod, nem felnőttség

2016. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
De nem ezzel van a gond, nem értitek? Ha jól értelmeztem kérdező, neked nem az a problémád, hogy miért nem dolgozik vagy hogy megkap mindent, hanem hogy ezekért cserébe az anyja teljes engedelmességet vár el. És igen, ez 18 évesen már elég gáz, hogy engedélyt kell kérnie, hogy átmehessen a barátnőjéhez.:D És nem, nem fog változni a helyzet.
2016. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igeen, az utolso kommentelo megertette a kerdesemet, hat koszonom! :) nos, igen tobben is mondtak mar hogy ez nem fog valtozni sajna, de bennem van annyi remeny hogy csak 18 eves, es a pasik kesobb ernek es talan huszonevesen vagy... ah mindegy hagyjuk. :(
2016. aug. 23. 14:58
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
A férfi személyisége kb 25-30 éves korára alakul ki. Igen, változhat.
2016. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
te se vagy olyan érett azért .. mehetnél te is hozzájuk pl.
2016. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen helyzetben voltam én is, életem legrosszabb 2 éve volt. Időben szállj ki, neki mindig az anyja lesz az első.
2016. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!