Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fiacskája szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiacskája szerintetek mikor fog felnőni? :/

Figyelt kérdés
A párom es en 18 evesek vagyunk es en ugy nottem fel, hogy az eletemet magam iranyitom. Mindenert megdolgoztam, a zsebpenzemert (diakmelo) es a tanulassal bejutottam allami egyetemre. A szuleim onallosagra neveltek. A parom viszont nagyon fugg az anyjatol akitol mindent megkap (kocsi, fizetos egyetem, draga cuccok) de cserebe az anyja engedelmesseget var. Ez azt jelenti, hogy parom mondjuk at akar jonni hozzam (meg persze nekem megigerte hogy atjon), megkerdi anyukajat, ha nem engedi, nem jon. Ugy erzem o iranyitja a kapcsolatunk neha es a parom mindenbem engedelmeskedik, es nekem hiaba iger meg valamit, az anyja van az elso helyen. :/ 2 eve egyutt vagyunk. A parom mindig megigeri hogy valtoztat a dolgokon, de sose tapasztalok semmit. Szerintetek lesz valaha valami valtozas?

2016. aug. 23. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
18 évesen felnőttetek? Mesélj még....
2016. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Soha. Az ilyen ferfiak altalaban vagy egyedul halnak meg "boldog" agglegenykent vagy talalnak valami szerencsetlen konyhatundert akinek az a szive vagya hogy a kesobbiekben akar egy negyves gyerek eletet iranyitsa.

A baratod nevelese alapjaiban lett elrontva, ezen valtoztatni mar nem lehet.

2016. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%

18éves.

és igen akkor a család az első.

mit vársz? szöktessen el?

2016. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Te mindenért megdolgoztál? A kaját ki adja a szádba? A rezsit ki fizeti otthon? Mesélj még kérlek!


18 évesen igenis normális, ha ő az anyuci pici fia. Majd most megy egyetemre és megkezdődik az elszakadási folyamat, 23-25 éves korára fog kb benőni a feje lágya, mint mindenki másnak.

2016. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az erettseg nem csak korfuggo. En nem tartom magam tininek es a kapcsolatunkat sem tiniparkapcsolatnak. Nem varom, hogy szoktessen el, csak egy olyan kapcsolatot, amit egy no es egy ferfi iranyit (vagy ha ugy tetszik egy fiu es egy lany). Es nem ket no. Ismerek 30 eves parokat ahol kb ugyanez a gond. Ezert kerdezem hogy lehet-e valtozas egy ilyen tipusu embernel.
2016. aug. 23. 13:41
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

és mit vársz?

vegyen fel diákhitelt???


ez tinikapcsolat. nem éltek együtt, nem vagytok önállóak, csak jártok

2016. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog változni, hacsak meg nem mérgezed a mamát. de felesleges,a tiniszerelmek úgy is elmúlnak idővel.
2016. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Amíg mindkettőtöket anyuci meg apuci etet, addig ez bizony tinikapcsolat. 18 évesen teljesen normális ez a viselkedés. Mégis mit vársz tőle, álljon be a szalag mellé a gyárban, azt robotoljon 8 órát, neveljen 2 gyereket 20 évesen? Normális vagy te?
2016. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez nem tiniszerelem, de ugy latom hiaba mondom :/ Egyutt elnenk, ha a mama engedne, de nem engedi. Sok korombeli egyutt el a baratjaval, akkor ok most felnottek en meg nem emiatt? Fogadjunk, ha nem irtam volna oda azt a kort, nem ezek a kommentek jottek volna... :/
2016. aug. 23. 14:06
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

akkor mi? együttéltek, dolgoztok, fizetitek a számlákat vagy hazamentek, ott a vacsi az asztalon és a tiszta ruha?!


te nem érted, minek gürizzen a párod 18 évesen? tanulnia kell még, és utána majd dolgozhat még 50 évet. ebben a korban vagytok. irigy vagy rá? sztem igen, nagyon is.

2016. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!