Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert másfél év alatt egyszer sem volt merevedése. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Másfél éve voltunk együtt, de nem volt merevedése, nem tudott kielégíteni. Egyszer volt urológusnál, de a felírt gyógyszer eredménytelen volt, viszont az ő részéről itt be volt fejezve a történet. Tőlem várta a megoldást,előjáték terén, de sajnos az sem vezetett eredményre, persze állandóan azt mondogatta, hogy fel fog állni, de nem így lett.Ő nem akar szakítani, mert azt mondta, hogy én vagyok neki az utolsó, több barátnője nem lesz. Hát ez is érdekes.
2016. júl. 6. 09:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Hokizásnál feláll neki? Nekem az első barátnőmnél ritkán állt fel, de erről ő tehetett. Első alkalommal nehezen ment, ő meg ahelyett, hogy segített volna, bunkó volt, és így már persze, hogy nem állt fel. Később pedig emiatt görcsöltem rá, és amikor megint nem ment, ő ismét csak bunkózni tudott, tehát önmagát gerjesztette a folyamat. Nálatok nem valami ilyesmi áll a háttérben?
2016. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Előfordul az ilyen, de akkor a férfinek illik mindent elkövetnie, hogy ne így legyen és a partnere is élvezhessen. Egy kapcsolat egyik legfontosabb eleme a jó szexuális összhang. Ha ez nincs meg, az a kapcsolat halott. A zsarolásoknak meg ne dőlj be, ez nagyon aljas dolog.
2016. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted. az meg kifejezetten szép dolog volt tőled, hogy másfél évet kibírtál mellette.

Ha fontos volnál neki, bizony ment volna orvostól orvosig, nem értek ehhez, de szinte kizárt, hogy fiatalon ez nem megoldható.

2016. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Az alapján ahogy leírta nyilván lehet mnodani hogy jól tette, de tapasztalat hogy a női túlzás végtelen, illetve képesek egész máshogy előadni a történetet a saját javukra, nekem voltak barátnőim és mindegyik olyanokat adott tovább, hogy else hittem, rosszabbak mint az ilyen bulvár hírek, szóval addig ítélkezni szigorúan tilos amíg nem láttad a másik személy véleményét a dologról, egyébként ha még a gyógyszer se segített nem tudom mi lehetett volna megoldás, én azért sajnálom a fickót, a világ sajnos erről szól, hogy ha nem teljesítesz mindenbe 2 nap után otthagynak, mert láttam ilyen kommentelőt is, pedig lehet a megoldás 1 apró dolog, ötlet lenne, ittis eszembe jutott jópár dolog.
2016. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Esetleg a pasikhoz vonzódik? Csak még nem akarja nyilvánvalóvá tenni a környezete számára. Mindenesetre, ha nem voltál így boldog akkor jól tetted. Ez van. Majd megtalálja ő is a párját, vagy megoldja az életét úgy, hogy jó legyen neki.
2016. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14-es "ha nem teljesítesz mindenbe 2 nap után otthagynak," - ezt te erre a kérdésre szántad?
2016. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Másfél év. WOoow..

Igen jól tetted, csak elkéstél.

2016. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem is van egy exem, akiről kapcsolat közben derült ki, hogy aszexuális. Mi végül nem csak ezért szakítottunk, de tudom milyen szar érzés, ha nem kíván a barátod.
2016. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bocs,de azt nem írtam le, hogy 55 éves férfiról van szó, és cukorbeteg. Na de! biztos van valami megoldás akkor is. Ő egyébként kívánja a szex-et, de sajna nem áll fel neki, hiába van előjáték.
2016. júl. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!