Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert másfél év alatt egyszer sem volt merevedése. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Másfél éve voltunk együtt, de nem volt merevedése, nem tudott kielégíteni. Egyszer volt urológusnál, de a felírt gyógyszer eredménytelen volt, viszont az ő részéről itt be volt fejezve a történet. Tőlem várta a megoldást,előjáték terén, de sajnos az sem vezetett eredményre, persze állandóan azt mondogatta, hogy fel fog állni, de nem így lett.Ő nem akar szakítani, mert azt mondta, hogy én vagyok neki az utolsó, több barátnője nem lesz. Hát ez is érdekes.
2016. júl. 6. 09:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Inkább nekem az a meghökkentő, hogy bírtad ezt másfél évig. :D
2016. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de teljesen jól tetted.

Gondolom még elég fiatal vagy ahhoz, hogy ne akarj szex nélkül élni életed végéig. Nem vádolhat senki felszínességgel, elvégre sokáig próbálkoztál.


A nem tud kielégíteni alatt én azt is értem, hogy más módon sem próbálkozott, csak várta a csodát.

Ha így volt, akkor már előbb is ki kellett volna vágni.

2016. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jól tetted. Neked is lehetnek igényeid, nem tehet a rabszolgájává, úgy, hogy ő nem tud neked nyújtani szexuális téren semmit. Meglehet, nem tehet róla, de ez nem működtethető kapcsolat. A szex az fontos. Jó sokáig adtál neki lehetőséget.
2016. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Itt fejben is gondok voltak. Én is mondtam már azt, hogy ha egyszer vége lesz a kapcsolatom a pasimmal, akkor nem lesz más senki. Nem neki mondtam. Aztán vége lett és lett másik, na bumm. Az expasim nekem mondta, hogy megöli magát, ha szakítok vele. Szakítottam, nem tudom mi lett vele, de nem halt meg mert azóta 5-6 szor láttam buszmegállóban, az útcán, stb. Néha csajjal, szal nem tudom mit kellett hisztériázni....

Mit is akartam ebből kihozni?

Jah, hogy a fejében vannak a bajok, menjen el terápiára.

2016. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nehéz volt bírni, most viszont nehéz volt szakítani, mert amúgy rendes ember. De már sok volt a feszültség bennem és nem akarok belebetegedni
2016. júl. 6. 09:07
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Jezusom... en azt nem ertem, hogy minek kellett ezt a semmit eddig huzni? Ket-harom sikertelen alkalom, es mehet a levesbe. Ne vesztegessuk mar egymas idejet. Plane ha a pasi komolyabban nem is probalkozik a gyogyulassal.
2016. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem, ha egy férfi szeret egy nőt, akkor meg tesz mindent annak érdekében, hogy működjön szerszám. Szerintem, nem tőlem kéne várni a megoldást. Mindenesetre én megpróbáltam ami tőlem tellett.
2016. júl. 6. 09:12
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, félre teszem a lelkiismeret furdalásomat és nem fogom szarul érezni magam mert én mondtam ki a szakítást.. Pedig már kezdtem őrlődni magamban, meg sajnálni őt, hogy mi lesz vele ezután?
2016. júl. 6. 09:17
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát sokat nem fog dugni, azt biztos. :D
2016. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

>én vagyok neki az utolsó, több barátnője nem lesz.


Ez zsarolás, ne hagyd, hogy bűntudatot keltsen benned.


Ha ő nem tesz meg mindent a probléma megoldásáért, akkor neked sem kell, nem várhatja csak tőled.

Ha neked így nem jó, szakíts. Nem maradhatsz sajnálatból vele...

2016. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!