Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ez OKÉ? Összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez OKÉ? Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Festeti a haját, méghozzá szőkére 15 évesen. Ha egy fiú osztálytársa éhes és benyom egy melegszendvicset, akkor rászól, hogy ne zabálj, mert dagadt leszel! Csak olyan ruhákat vesz fel, amik illenek egymáshoz, színben, stb.. nagyon odafigyel magára. Vasalja a haját, szerintem szolizik is, mert nagyon barna, de nem cig.ny XD Látszik rajta, hogy hogy is mondjam, "cuki" akar lenni. Szerintem ez a viselkedés r.hadtul nem férfias, szerintetek se, és ti se jönnétek vele össze, vagy csak én fújjom fel?
2010. ápr. 11. 15:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
meleg állat :D
2010. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Visszataszító túlzásokba esett a kölök!
2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én tuti nem járnék vele, az ilyeneket én azonnal b*zinak titulálom. De biztos van akinek ez jön be...
2010. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én szoktam magamra adni.45 perc mire megcsinálom a hajam.Kivasalom,(bevan színezve feketére)és normális nem ien csöves stylos dolgokat veszek fel ügyelek arra hogy jól nézzen ki az amit felveszek.Mondjuk álltalában csőnadrágban szoktam járkálni fekete póló,pulcsi rajta valami rózsaszín dolog vagy csíkos de az a lényeg legalább foglalkozok magammal is.
2010. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én szoktam magamra adni.45 perc mire megcsinálom a hajam.Kivasalom,(bevan színezve feketére)és normális nem ien csöves stylos dolgokat veszek fel ügyelek arra hogy jól nézzen ki az amit felveszek.Mondjuk álltalában csőnadrágban szoktam járkálni fekete póló,pulcsi rajta valami rózsaszín dolog vagy csíkos de az a lényeg legalább foglalkozok magammal is.13
2010. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
bocsi vél 2x irta le.. am 13/F
2010. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!