Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ez OKÉ? Összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez OKÉ? Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Festeti a haját, méghozzá szőkére 15 évesen. Ha egy fiú osztálytársa éhes és benyom egy melegszendvicset, akkor rászól, hogy ne zabálj, mert dagadt leszel! Csak olyan ruhákat vesz fel, amik illenek egymáshoz, színben, stb.. nagyon odafigyel magára. Vasalja a haját, szerintem szolizik is, mert nagyon barna, de nem cig.ny XD Látszik rajta, hogy hogy is mondjam, "cuki" akar lenni. Szerintem ez a viselkedés r.hadtul nem férfias, szerintetek se, és ti se jönnétek vele össze, vagy csak én fújjom fel?
2010. ápr. 11. 15:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jó oké. A gyúrás is felszínes, ebben igazad van.. tényleg jobb a sporttól.. Csak egy példa volt, de én is kb. úgy állok ezekhez a dolgokhoz, mint te..:)
2010. ápr. 11. 16:15
 12/26 anonim ***** válasza:
az a szomoru hiaba szoljuk le az ien gyokereket egy csomo lanynak megis tetszenek...a baratnom is ien miatt dobot^^de leszarom mostmar,ha ma ez a fontos hogy egy fiu inkabb lany legyen(viselkedesileg es oltozkodesileg) akkor elmehetnek a p*csaba^^
2010. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

16:27

Jajj szegéény.. Nem szomorkodj, találni fogsz egy lányt, aki aki majd a férfiasságot szereti, hidd el, hogy vannak még olyan lányok, szerintem meg te se állj szóba olyan lánnyal, akinek a b-zik jönnek be:D

2010. ápr. 11. 16:42
 14/26 anonim ***** válasza:
na én már az első mondat után tovább se akartam menni :) undorító, ha egy pasi szőkére festi a haját...na de a többi megerősített abban, hogy egy b.zival van dolgod
2010. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13 éves létemre rühellem az ilyen fiúkat(ha egyáltalán ezeket fiúnak lehet nevezni)én mindig is a férfias srácokért őrültem meg:Dúgyhogy vannak még ilyen lányok!:D énis ilyen férfit szeretnék(MAJD!!!) páromként magam mellett tudni
2010. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
mármint igazi férfia férfit!
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Először is,nem tagadhatod le h bejön a srác,nem szégyen mindannyian különbözünk:)

Elmondom neked az ilyen pasikat a NŐK nem tartják férfinak.Sztem a férfi fogalma non eltér ettől a sráctól.Kivülről nagyok,mert persze apuci pénzeli őket,de aki nagyképű az belülről kicsi.Semmi gond nincs azal hogy ápolja magát,de a pasim ne fesse jobban magát mint én.Kajak nem érezném magam nőnek mellette.Egy pasin látszik h pasi,férfias: szálkás,kis borosta vagy a nélkül,szép mosoly,friss arc,ápolt haj,sex stílus,járjon a földön" és még sorolhatnám.Azt a srácot előbb utóbb megfogják rugdosni,és kifogják nézni,majd figyeld meg h csak lányok fognak vele foglalkozni,és ezért lesz b/uzi,vagy már az.Nem járnék vele,mert még nekem kellene megvédenem.Egy ilyennek nincs szája,sem ereje sem mersze h mellém áljon és bevédjen,meg számithassak rá ha kell.Vannak jó pasik,de az ilyesfajtának csak pénze van ,és unalmában kényeskedik.


15:54 25 /lány.Sztem amelyik pasi szőrös vagy éppen igazi férfi az OTT IS ápolja magát,nem kell hozzá bu*inak lenni:D ez fájt!!!!!!!!

2010. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen! Bejött, sőt nem mondom, hogy közönbös számomra, ez egyértelmű, különben nem arktam volna ki a kérdést! ;) DE!! Undoríatóan viselkedik másokkal, nagyképű, és tévedsz, kiáll az magáért, erőszakos, és nagypofájú! És ezek ellenére beleszerettem, de sosem tudnám megcsókolni, vagy járni vele, még akkor se, ha egyszer majd "megváltozik". Csak azért szerethettem bele, mert dettó mások vagyunk, és az ellentétek vonzzák egymást.. Ma is tök kedves volt velem, aztán csúnyán belekötött egy kevésbé "menő" srácba előttem, és olyan felszínes, hogy úgy gondolta, hogy ettől majd erősnek hiszem.. HÁNYNOM KELL TŐLE!! És a legszomorúbb az egészben, hogy az összes fiú isteníti az osztályban, ő a "raj". FÚJJ, FÚJJ.. Ilyenkor őszintén elszégyellem magam, hogy egyszer még tetszett nekem.
2010. ápr. 15. 18:18
 19/26 anonim ***** válasza:
Emós
2010. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez volt gimi elején hú de rég volt!

Remélem sikerül őt elfelejtened ha bánt a dolog!

Egyébként egy ismerősöm is összejött a gimi legmenőbb fiújával egyszer,és képzeld a srác totál megváltozott,nagyon aranyos és kedves lett,a nagyképűsége is teljesen eltűnt!Vannak még kivételek!

2010. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!