Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 175-180cm magas és vékonyabb vagyok az átlagnál.

Szemüveges vagyok.

Nem vagyok menő, alig van pár haverom, régebben csendes voltam de még most se vagyok nagy dumás, ha a társaságból csak 1 vagy 2 embert ismerek akkor hallgatok ha nem tudok hozzászólni a témához. Ismerősök között nincs gond.

Az 16 éves korom óta 4 lányból akinél próbálkoztam(nem nyomulósan) mind a 4 lepattintott, ebből 1-el randiztam, egy még találkozni se akart velem, volt akit hiába hívtam akárhova , nem jött el és egy volt aki még esélyt se adott hogy megismerjem, tehát nem volt még barátnőm és semmi tapasztalatom nincs ilyen téren. A régi lány ismerőseimnél nem is mernék próbálkozni mert nem vesznek férfi számba.

Mondta már vki hogy helyes vagyok de sose volt hogy egy csaj össze akart volna jönni velem. Olyat már tapasztaltam hogy feltűnően néztek engem.


2011. ápr. 24. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én tuti nem!
2011. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
4/0 az nem a világ vége. Ha meg szerinted kevés az esélyed, akkor több lánynál kell próbálkozni ilyen egyszerű.
2011. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem túl keveset próbálkoztál, kevés az önbizalmad, keveset mutattál magadból. Menj el bulizni ott próbálkozz, nem egy nagy dolog de legalább lesz egy kis tapasztalatod.

Egyébként sem árt ez mert simán elriaszthatsz egy csajt a túlságos ragaszkodásoddal ha végre összejön.

2011. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első!

Mi az amiért nem?

2011. ápr. 24. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján semmi gond nincs veled, normális srácnak tűnsz. Nekem az ilyenek tetszenek.


Már csak az a gond hogy én is azt látom hogy más csajoknak viszont nem a normális srácok kellenek, hanem a nagymenő nagyszájú jóképű menő hülye gyerekek, akik értelmes témákról beszélni sem tudnak.

De szerintem ennél még az is jobb ha csendes egy srác.

2011. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha magasabb lennél és esetleg érdekes a gondolatvilágod, filozófia, emberek, élet értelme stb foglalkoztat olykor, meg művészet és zene, akkor miért ne.
2011. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nagyon emberfüggő. Alapesetben a leírtak még nem adnak arra okot, hogy ne legyél sikeres a lányoknál. van egy-két kifejezetten ronda ismerősöm, de nekik pl. jó a humoruk és figyelmesek a lányokkal. Ez nem azt jelenti, hogy rányomulnak valakire.

Esetleg próbálkozz egy társkeresőn, vagy olyan helyeken, ahová amúgy szívesen járnál, csak eddig nem mertél.

Ott rontják el a legtöbben, hogy nem hozzájuk való lánnyal próbálkoznak.

2011. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A barátom ugyanígy jellemzi magát, mint te, csak az életkora +2-3 év hozzád képest. Illetve, amíg velem össze nem jött 2 éve, addig így jellemezte magát:P Egyszerűen imádom, oda vagyok érte teljesen, de ő még mindig nem hiszi el, hogy nem ronda, mert szte rajtam kívül más csaj nem veszi ffiszámba... közben az összes barátnőm szt is helyes:P Szóval ez részben a te fejedben dől ám el. Tudod mit próbálj meg, ami a barátomnak bejött? Elkezdett kondizni, amitől ugyan nem lett kigyúrt, de magán látta a javulást, és ez adott neki annyi önbizalom-pluszt, hogy mikor én megismerkedtem vele, simán beleestem:) Nekem a vékony srácok jönnek be amúgy, nem is örülnék, ha kigyúrt lenne:) De tuti nem vagyok az egyetlen a világon, úgyhogy mindenképp van remény:D L21
2011. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

A társkereső nem jó ötlet mert kevesen vannak akik közel laknak. A jó csajok állítólag napi 40-50 levelet kapni. miért pont az én levelemre írna vissza?

2011. ápr. 24. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Na látod, a hozzáállásod a rossz.

Miért pont te? Mert a rengeteg levél nagy része felhívás egyéjszakás kalandokra, vagy jóval idősebb férfiaktól jön...ennek oka meg az, hogy sokan gondolkodnak a fiatalabb fiúk közül úgy, mint te:)

nem vagyok az ilyen oldalak ellen de támogatni se támogatom őket... mindenesetre akivel most randizok, rá ott leltem és elég kevés erőfeszítéssel, pedig már föladtam. Regisztrálni semmibe se kerül, scak ne erre tedd föl az összes lapod. Néha felmész oszt annyi, max nem itt jön össze.

2011. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!