Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ez OKÉ? Összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez OKÉ? Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Festeti a haját, méghozzá szőkére 15 évesen. Ha egy fiú osztálytársa éhes és benyom egy melegszendvicset, akkor rászól, hogy ne zabálj, mert dagadt leszel! Csak olyan ruhákat vesz fel, amik illenek egymáshoz, színben, stb.. nagyon odafigyel magára. Vasalja a haját, szerintem szolizik is, mert nagyon barna, de nem cig.ny XD Látszik rajta, hogy hogy is mondjam, "cuki" akar lenni. Szerintem ez a viselkedés r.hadtul nem férfias, szerintetek se, és ti se jönnétek vele össze, vagy csak én fújjom fel?
2010. ápr. 11. 15:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
undorító:D
2010. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem b uzi
2010. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit metroszexuális a gyerek.:D
2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyennek élve a helye a krematóriumban, Dachauban.
2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy divatmajom....

Igazi Férfit keress, és ne cuki pelyhedzőállú fiúcskákat..

2010. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Legalább ad magára
2010. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A párom is ad magára, mégse mondja rá senki, hogy b.uzi. Nem vasalja a haját, nem festi, és bár ügyel arra, hogy mit vesz fel, és van ízlése, mégis férfias.

Attól, hogy valaki ad magára, még nem kell, hogy b.uzis is legyen.

2010. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ez tök jó dolog!Ad magára!

Van olyan pasi is aki mint a nők reszeli a körmét,és átlátszó,körömerősítő lakkal bekeni.Ebben nem láttok rosszat.

Az ilyen pasi odalent is ad magára rendesen!Hát inkább minthogy büdös legyen,és ápolatlan!!

Örülni kéne ennek!

Jó lenne ha ilyen pasim lenne.Én szeretem ha egy pasi éppen olyan ápoltak,és adnak magukra mint a hölgyek!

25L

2010. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi az ediggi válaszokat.. De az egyik kommentező is írta, hogy az ő párja is ápolt, de nem vasalja a haját.. Szerintem egy pasi inkább úgy adjon magára, hogy gyúr vagy valami.. Na az férfias, őt én egy felszínes kisfiúnak tartom.. a felszínességet pedig arra értem, hogy nem elég, hogy ilyen divatmajom, de hülyén is viselkedik egy csomó emberrel az osztályban, csak azért nem szól valakihez, mert nem olyan, mint ő. Velem kedves, csakhogy nekem ez nem elég.. Kíváncsi vagyok, hogy így mit szóltok hozzá?
2010. ápr. 11. 15:59
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

a gyuras is felszines. en a vekony, eros, igazi izmokat szeretem amik nem proteintol es sulyzotol van hanem sporttol.

festett hajuval szoba sem allok. vasalt hajuval is csak egy koszones erejeig de tetszeni sosem fog, max mint barat.

szolisokkal ismet nem targyalok. gyantasokkal sem. koromlakkosokkal es alapozosokkal sem.

ez nem apoltsag hanem metroszexualitas. az apoltsag az hogy borotvalkozik (vagy rendezi a szakallat), nem pattanasos, hasznal dezodort, szorteleniti a honaljat, sosincs kellemetlen szaga, tiszta a ruhaja es a cipoje, nem zsiros a haja, nem cigiszagu a szaja, rendezett a korme.

2010. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!