Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy ilyen családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen családdal? Vagy is fiúval, de hozzá tartozik a család.

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok egyetemista koliban vagyok ott. És megismerkedtem egy roma fiúval. Ő nem egyetemista, csak egy discoban futottam vele össze. Nagyon aranyos a fiú, de az a baj, hogy múltkor elmentem hozzájuk, hogy bemutasson a szüleinek, és elszörnyedtem attól amit ott láttam. Egy kertes házban laknak Budapesttől nem messze, egy kis községben. Olyan szemét áll az utca azon részében ahol ők laknak, miért jó az nekik? Az utca leglomosabb udvara az övék, még kerítés sincs. Mindenütt szemét van, lese tudom írni, meg van ilyen hegy vas hulladékokból is. Aztán bementünk a házba, ott is mindenütt csak a lom. És a szülők olyan bunkón beszélnek a gyerekekkel. Ettünk jégkrémet ebéd után, és az apja azt mondta az egyik gyereknek, hogy "úgy nyald mint a pinát" volt a gyerek vagy 7-9éve, miért mond neki ilyeneket? Amikor megismertem azt hittem szép házuk van,m erre nem számítottam. A fiú drága holmikba öltözik, és bulizni jár mindig. A szülei meg úgy élnek mint az állatok, de van a házukban egy pár drága cucc, pl. nagyobb TV-jük van mint nekünk. Szóval mi a véleményetek a romákkal kapcsolatban? Van értelme összejönni egy ilyen fiúval? Mennyi az esélye, hogy ő is olyan legyen mint a szülei? De akkor miért nem látszott a fiún ez?
2011. febr. 18. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

tipikus cigányok. ennyi.

lelked rajta. majd előjön belőle idővel.

2011. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Istenkém :').

Egyetemista létedre ilyeneken gondolkozol? Ha nem szimpatikus a srác családja, akkor ne kezdj vele semmit.

Nem akarok mocskolódni.

2011. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy nem!

Szerintem ez a romák 90 %-ra jellemző!

2011. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy Te is nem gáz.
2011. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A romákkal kapcsolatos vélemény - úgy általában - szerintem nem tartozik ide. Az más kérdés, hogy bármilyen származású is legyen valaki, a személyiségét alapvetően határozza meg az, amit otthon, a családjában tapasztal, meg ahogy ott él. A diákkorában "lázadó" fiatalból felnőttként rendszerint ugyanolyan ember lesz, mint a szülei. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2011. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasin lehet azért is nem láttad ezt a fajta tipikus roma stílust, mert más környezetben van szerencsére..vagyis beivódott a magyarságba, mint kinézetileg, mint viselkedésileg. Nem hatnak rá a szülei ilyen szempontból. Attól még lehet, hogy ő tényleg normális. Viszont ha így nevelkedett föl, hiába a környezet, előjön belőle is időnként biztos ezt a dolog.
2011. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem!

Majd előbb utóbb kifogja mutatni a srác a foga fehérét, de lehet akkor már késő lesz, hisz ő is roma, csak idő kérdése.

A szüleid ehez mit szólnának ha egy roma sráccal állítanál haza? Na, de most őszintén.

De mindenki a saját hibájából tanul.

2011. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok cigány :S
2011. febr. 18. 11:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Ahol én lakok ott nem nagyon vannak romák. Nem igazán tartunk róla semmit, ugyanolyanok mint mi. Vagyis eddig azt gondoltam, de abban a faluban elég sok ilyen család lakik. És a barátomék háza kitűnik az összes többitől, pedig jó pár ilyen ház van a szomszédságukba. De miért vitt el akkor szüleihez, ha tudja mi fogad engem ott?
2011. febr. 18. 11:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia!Nos az én véleményem az,aki egyetemre jár,annak elég eszének kellene lennie ahhoz,hogy eldöntse neki mi a jó,most nem leszólni szeretnélek,és nem is ócsárolni...de szerintem te már döntötél,és tudod is mi lenne a helyes,csak tőlünk vársz megerősitést :) Jól gondolom? :) Amugy meg,ha ennyire nem tettszik amit láttál,akkor egyértelműen nincs értelme az egésznek :)
2011. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!