Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy ilyen családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen családdal? Vagy is fiúval, de hozzá tartozik a család.

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok egyetemista koliban vagyok ott. És megismerkedtem egy roma fiúval. Ő nem egyetemista, csak egy discoban futottam vele össze. Nagyon aranyos a fiú, de az a baj, hogy múltkor elmentem hozzájuk, hogy bemutasson a szüleinek, és elszörnyedtem attól amit ott láttam. Egy kertes házban laknak Budapesttől nem messze, egy kis községben. Olyan szemét áll az utca azon részében ahol ők laknak, miért jó az nekik? Az utca leglomosabb udvara az övék, még kerítés sincs. Mindenütt szemét van, lese tudom írni, meg van ilyen hegy vas hulladékokból is. Aztán bementünk a házba, ott is mindenütt csak a lom. És a szülők olyan bunkón beszélnek a gyerekekkel. Ettünk jégkrémet ebéd után, és az apja azt mondta az egyik gyereknek, hogy "úgy nyald mint a pinát" volt a gyerek vagy 7-9éve, miért mond neki ilyeneket? Amikor megismertem azt hittem szép házuk van,m erre nem számítottam. A fiú drága holmikba öltözik, és bulizni jár mindig. A szülei meg úgy élnek mint az állatok, de van a házukban egy pár drága cucc, pl. nagyobb TV-jük van mint nekünk. Szóval mi a véleményetek a romákkal kapcsolatban? Van értelme összejönni egy ilyen fiúval? Mennyi az esélye, hogy ő is olyan legyen mint a szülei? De akkor miért nem látszott a fiún ez?
2011. febr. 18. 11:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem csoda, hogy nem tetszik. Állat módjára élnek, és oda vigyem a gyerekeimet a jövőben rokonlátogatásra? A saját gyerekeikkel is úgy beszélnek, mint valami állattal, akkor az én gyerekeimmel, hogy beszélnének? Egyszerűen nem ember módjára viselkednek. De mit mondjak a barátomnak? "Bocsi, de családod miatt szakítsunk?" Ő nem látja, hogy hová vitt el engem?
2011. febr. 18. 12:13
 12/20 A kérdező kommentje:
Azóta neten utánanéztem a romáknak. Ha a fele is igaz, akkor megbánom, hogy összejöttem valaha is vele :S
2011. febr. 18. 12:15
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja és még a szüleimnek nem mondtam el. Azt tudják, hogy járok valakivel, de ritkán járok Dunántúlra haza, és így még arról nem igazán beszéltünk, hogy milyen a fiú. Azt nem mondtam el hogy roma, de szerintem nem foglalkoznának vele, mert nem látták azt amit én.
2011. febr. 18. 12:16
 14/20 anonim ***** válasza:
A romák nem kezdenek minden hátsó szándék nélkül magyar lányokkal. Még ismerkedtek, addig rendes, de később megtudod milyen. Tapasztalat.
2011. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Származástól függetlenül, én biztos nem jönnék össze ilyen életvitelű családdal. Persze senki se tehet arról, hogy hová születik. De a barátod haza vitt magához. Nem irtad, hogy volt e benne gátlás, szégyenérzet, amikor megmutatta az otthonát, a családját. Az egy dolog, hogy veled normálisan viselkedik, mert a legjobb arcát akarja mutatni, de akkor is nagy valószinűséggel az neki a természetes amiben felnőtt. Forditott esetben nem élne már a családjával, vagy ha mégis akkor legalább elmondaná neked, mielőtt bemutatna téged, hogy mire számithatsz, és hogy sajnálja, de nem akarja, hogy ez alapján őt rosszul itéld meg.


A másik, ez csak egy jó tanács. A romáknál nagyon fontos a család, úgyhogy semmi esetre se mond neki, hogy a családja miatt szakitanál vele. Ezzel csak megsértenéd őt. MOnd neki, hogy nem vagy szerelmes, hogy nem érzed, hogy összeillenétek stb, a családját, hagyd ki ebből!

2011. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Háát akkor minden okés :) Inkább gyere össze egy olyan sráccal mint én....nem magamat ajánlom,ne értsd félre...csak úgy értem,akik normálisan családi körben élnek,és nem egy "szeméttelepen" :)
2011. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ahjaj :S Szóval már "jártok" is??? Nem akarok gonosz lenni, de ezt jól elcseszted. A romák nagyon agresszívak, és esetek nagy részében nem értenek a szép szóból. Nem egy magyar lányról hallottam már, aki összejött roma sráccal, mert normálisabbnak tűnt. De a vér vízzé nem vált. Hamarosan kijött belőle. Üvöltözött a lánnyal, szidta, megütötte. És ha a lány szakítani akart... :S "Aki egyszer belép a családba, annak nincs visszaút", szóval nem engedték el, vagy ha a lány lelépett, utána is zaklatták... Arról nem beszélve hogy minden lányt molesztálnak a discokban, nem 1x nekem is oda kellet állnom, hogy talán ismerősömet ne akarja helyben megujjazni. Mert hiába ment odébb a csaj, és jelezte, nem akar táncolni vele, hátulról megfogta a cigány a csípőjét, azt az ágyékához szorította a lányt, és az egyik kezével előrenyúlt, és a szoknyáját felakarta húzni... Óvakodj a romáktól!!
2011. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megilyesztni.de Őt már nem kaparod le magaról...Sajnos egy ilyen genetikájú finak,a belsője pont olyan mint a szüleié ,szóval idővel elő bukkal belőle is az agresszió és veled is pont úgy beszél majd mint a szülei a gyerekekkel...Lehet meg is ver majd...te úgy látom tanulsz ügyes vagy,és okos...szóval minél hamarabb szakadj el tőle...
2011. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme. a környezet és a család nagy (le)húzóerő. előbb vagy utóbb, de rajta is kijön. de ha mégsem, akkor is zavarni fog a családja. képzeld el pl, h megismerik a szüleid az ő szüleiket... hát az enyémek kiborulnának (joggal).
2011. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg a srác szobáját/lakását.
2011. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!