Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 175-180cm magas és vékonyabb vagyok az átlagnál.

Szemüveges vagyok.

Nem vagyok menő, alig van pár haverom, régebben csendes voltam de még most se vagyok nagy dumás, ha a társaságból csak 1 vagy 2 embert ismerek akkor hallgatok ha nem tudok hozzászólni a témához. Ismerősök között nincs gond.

Az 16 éves korom óta 4 lányból akinél próbálkoztam(nem nyomulósan) mind a 4 lepattintott, ebből 1-el randiztam, egy még találkozni se akart velem, volt akit hiába hívtam akárhova , nem jött el és egy volt aki még esélyt se adott hogy megismerjem, tehát nem volt még barátnőm és semmi tapasztalatom nincs ilyen téren. A régi lány ismerőseimnél nem is mernék próbálkozni mert nem vesznek férfi számba.

Mondta már vki hogy helyes vagyok de sose volt hogy egy csaj össze akart volna jönni velem. Olyat már tapasztaltam hogy feltűnően néztek engem.


2011. ápr. 24. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"A barátom ugyanígy jellemzi magát, mint te, csak az életkora +2-3 év hozzád képest. Illetve, amíg velem össze nem jött 2 éve, addig így jellemezte magát:P Egyszerűen imádom, oda vagyok érte teljesen, de ő még mindig nem hiszi el, hogy nem ronda, mert szte rajtam kívül más csaj nem veszi ffiszámba... közben az összes barátnőm szt is helyes:P Szóval ez részben a te fejedben dől ám el. Tudod mit próbálj meg, ami a barátomnak bejött? Elkezdett kondizni, amitől ugyan nem lett kigyúrt, de magán látta a javulást, és ez adott neki annyi önbizalom-pluszt, hogy mikor én megismerkedtem vele, simán beleestem:) Nekem a vékony srácok jönnek be amúgy, nem is örülnék, ha kigyúrt lenne:) De tuti nem vagyok az egyetlen a világon, úgyhogy mindenképp van remény:D L21"


Na akkor még az is közös a barátodban és bennem hogy én is járok kondiba, igaz még csak 1-2 hónapja.:D

2011. ápr. 24. 20:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 21L, akkor gratula, jó útpn haladsz! Már csak az kell, hogy ne görcsölj nagyon a témára, hogy be akarsz csajozni, mert igaz a mondás, hogy mikor nem várod, akkor tör rád a szerelem:D A barátom is már úgy volt vele, h nem érdekli... kondizni azért kezdett, h megmutassa magának, h képes rá, és nem akart olyan "vézna gyenge" lenni, amilyennek magát látta. Te is próbálj magadnak másik fő célt találni, ne a bnő beszerzése legyen az elsődlegesen fontos. Velem is így volt amúgy, amíg a pasizáson törtem folyton a fejem, taszítottam őket:D Mikor már beletörődtem, hogy nem megy ez nekem, akkor találkoztam Vele:D
2011. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem nemigazán jönnek be ilyen fiúk.
2011. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én minden barátomat fórumokon, meg egyéb nem társkeresésre kitalált oldalon ismertem meg. Szerintem sokkal jobb mint bármi más, először megismered a hozzászólások alapján az embereket, ők is megismernek, aztán ha valakivel sok a közös téma meg minden akkor úgyis jönnek a privát beszélgetések, majd tali... ilyenkor már ismeritek egymást annyira hogy van miről beszélgetni, stb. Aztán lesz ami lesz.

Csúnyábbaknak is ajánlom ezt a módszert, a barátom se egy jóképű srác, soha észre sem vettem volna ha nem így ismerem meg.

2011. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!