Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja, hogy Erasmusra kimenjek vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt. Ősszel kimegy egy németországi kisebb városba Erasmusszal, és mikor mondtam, hogy vele megyek, azt mondta, hogy csak 5 hónap, amúgy is hazajön majd 2-2 hétre, nem szeretné ha feladnám a munkám, illetve az ösztöníjából nem tudna fizetni két főre albérletet, örül, ha valami koleszban kap helyet. És én is meglátogathatnám amúgy. Bár főiskolai diplomám van, nehezen tudtam elhelyezkedni, majdnem 1 évig voltam otthon, fél éve dolgozom a jelenlegi helyemen. De én feladnám ezt is a barátomért. Aztán azt is mondta, hogy nyelvet szeretne tanulni, nem tudna velem úgy foglalkozni, külföldi haverokat is akar szerezni. Nem szeret? Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve.

2016. máj. 26. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek itthon is tanultak nyelveket és szereznek haverokat, ez nem indok, hogy elhanyagolják a párjukat. Én biztos nem bíznék benne, ha ilyenekkel jönne. NEM azt mondtam, hogy a többi indokkal nincs igaza, de vajon akkor mindig ha jön egy fontosabb vagy bonyolultabb rész az életében akkor így építi le majd a csaját?
2016. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%
Ha az én párom ilyenekkel jönne, és még határozott is lenne a döntésében, akkor nagyon csak gyanakodnék, hogy miért akar engem ennyire távol tudni magától arra a pár hónapra. És ha nem tudna megnyugtatni, akkor kb. ott vége is lenne a bizalomnak, ami nélkül viszont az alapja egy párkapcsolatnak.
2016. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám itt 5 hónapra a párom, de nem is lennék olyan hülye, hogy ha ő igen, itt hagyjam a nehezen megszerzett állásom 5 hónap miatt. Ha "végleg" ki akarna költözni az más. Attól még szerethet, 5 hónap nem a világ vége. Bár én sem örülnék neki, de mi nem is vagyunk iylen habitusúak.
2016. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

"A barátom nem akarja, hogy Erasmusra kimenjek vele, mit tegyek?"


Há' maradj itthon!

2016. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 omba ***** válasza:
100%

Én elég sok Erasmus diákot tanítottam már... ilyet még nem láttam, hogy valaki a párjával jött volna.

Egész nap mit csinálnál? Kuksolnál a koleszben?

Örülj, hogy van munkád, hazajön 2-2 hétre, meglátogathatod... nehogy már ennyire bizonytalan legyél a kapcsolatban!

2016. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!