Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimenjek hozzá?

Figyelt kérdés
Algériai pasim van, és már elég jól ismerjük egymást. Én ki szeretnék hozzá menni, de viszont nagyon sok panasz van az arabokra, és nem tudom, hogy mit csináljak. Mesélnétek nekem az Islam vallású arabokról. (mert neki is az a vallása).
2012. jún. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetnének, SE mennék oda. Nekem nagyon ellenszenvesek, nem tudom miért.
2012. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg magyarul, olyan nincs, hogy de viszont!
2012. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyasmit hallottam hogy volt 1 arab akinek volt 1 barinője 1 évig aztán kiment hozzá a csaj és a pasi meg beadott neki valami cuccot és a csaj meg elvesztette az eszméletét és eladta a csajt és a csaj barinője kezdett el utána nyomozni és évek után megtalálta végül
2012. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami személyes tapasztalat?? Ezek is nagyon sokat segítettek! Köszi:)
2012. jún. 27. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz hogy el ne cseréljen egy kecskéért.
2012. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!