Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimenjek vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek tetszem és nekem is tetszik ő. Csak mind a ketten valamiért félümk, hogy komolyabban elbeszélgessünk erről. Van egy másik fiú, akinek szimpatikusabb vagyok. Kihivott valahova együtt. Nagyon jó fej és jól lehet vele szórakozni, de úgy érzem, hogy ha kimennék vele és a másik fiú megtudná, akkor kiábrándulna belőlem és nekem ő tetszik nagyon. A másik fiút viszont nem szeretném megbántani, nagyon poénos és hasonlóak is vagyunk.
2011. febr. 16. 21:21
 1/4 PT-Daniel ***** válasza:

:/

Nagon remelem, hogy nem rolam van szo!!!


Becs? Ha csak nem szeretnel megbantani, de valojaban egy masik srac fele kacsingatsz, akkor legalabb tisztelj meg az öszintesegeddel!

2011. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a srác helyébe nem ábrándulnék ki belőled, de nagyon rosszul esne, viszont csak magamat hibáztathatnám.


Ha ő tetszik neked jobban, és tudod hogy te is tetszel neki, akkor ne menj el a másikkal szerintem, hanem alakíts végre vmit azzal aki igazán tetszik:)

2011. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rólad van szó Dániel, ha az lennél, akkor biztos, hogy helyesen írtál volna magyar ékezetekkel:P
2011. febr. 17. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnék valamit kilalakítani 22:37?
2011. febr. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!