Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sértődékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sértődékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos srác, kedves meg minden,de valahogy nem tudom elképzelni azt h összejöjjek vele. már lassan 2 éve próbál "megszerezni" magának, és ha mondom neki h én csak barátságot szeretnék továbbra is, akkor besértődik és folyton azt kérdezgeti h "mi baj van velem?" és elkezd bunkózni. Segítsetek légyszí! (hülye válaszoktól kímélni)
2010. ápr. 8. 15:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A fiú is ugyanúgy visszautasíthatná a barátságot, senki sem kényszeríti.
2010. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

16:43-as nak igaza van ha nem is annyira durván kell elhajtani, de korrekt a 16:43-as! Nem elmélkedik, nem játssza a Teréz anyát hanem megmondja a tutit.

Ha meg valaki nem meri megmondani a tutit és barátok lehetünk akkor nem kell meglepődni, hogy elvetemült esetben akár 5 évig is a nyakadra jár mert szeret. Nem a fiú hibája, nem a fiú nem veszi magát észre, hanem a csaj nem utasította vissza egyértelműen.

2010. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem a fiúnak kell visszautasítani a barátságot!!!!!

Még a fiú utasítsa vissza a barátságot? Miért?

A lány mondja meg, hogy nem tetszik neki és kész.

Ha egy lánynál bepróbálkozok és azt mondja legyünk barátok akkor addig nyomulok míg vissza nem utasít, mert ne nézzen hülyének tudom mire megy ki a játék. Ő burkoltan visszautasít, hogy legyünk barátok én meg feladom.

Ilyet nem játszunk legyen benne annyi gerinc, hogy visszautasít. Tudod elküld az anyámba.

2010. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha megalázó a fiúnak, nekem nyugodtan mondhatná, hogy ezt inkább ne csináljuk, vagy járunk, vagy ne találkozzunk egy darabig. Ha beleegyezik a barátságba, úgy veszem, hogy nem zavarja.
2010. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A fiú is ugyanúgy visszautasíthatná a barátságot, senki sem kényszeríti.


De kényszeríti a férfibüszkesége és az, hogy a lánynál lehet esélye. Udvarolok a lánynak azt mondja legyünk barátok( nem mondta, hogy nem tetszem mint férfi, nem mondta, hogy sose járna velem, nem mondta, hogy hagyjam békén,) hát akkor legyünk barátok, hisz sok barátságból lett már szerelem és sok lány szeretett bele már a barátjába, szóval ha nem egyértelmű és én nem adom fel rájárok a nyakára 10 évig. Miért utasítanám vissza a barátságot már csak azért sem, ha nem volt velem korrekt és nem mondta meg a frankót én alázzam meg saját magam azzal, hogy feladom? Fittyfenét! Ide vezet a sok női taktika pl rideg vagyok vele, hogy mennyire küzd értem.

ha feladja nem is szeret, néhány lány pedig barátkozni szokott azzal a fiúval aki tetszik neki. Szóval én tartsam magam bizonytalanságba mert feladtam NEM!!!!!

Utasítsa vissza a közeledésem( nem tetszel, köztünk nem lesz semmi) és korrekt a csaj. Tisztelet érte.

Legyen már gerinc.

2010. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, mindenkinek teljesen igaza van, ha határozottabb lettem vna, akkor nem próbálkozna még mindig.
2010. ápr. 8. 19:05
 17/24 anonim ***** válasza:
Az inkább büszkeség, hogy nem fogadsz el ilyen felemás kapcsolatot, mint az, hogy fokozatosan átmész zaklatóba.
2010. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Különben meg egyszerű a képlet. Ha találkozna egy lány élete szerelmével álmai férfijával és bepróbálkozna nála a srác pedig azt mondaná legyünk barátok. Kíváncsi lennék hány lány menne bele? Vérig lenne sértve a női büszkesége.

Akkor nem játszanák el a legyünk barátok szöveget.

Ha tetszik, szerelem van --járás. Ha nincs tetszés--visszautasítás. Ennyi. Aki meg barátkozik az barát.

Ja...és remélem még soha egy lány sem szeretett bele a fiú barátjába soha életébe, egy fiú barátjába sem..tudjátok a macsó fiú barátjába sem, senkibe.

Miért olyan nehéz visszautasítani egy fiút? Ez valami női logika? Mennyibe kerül egyértelműen megmondani, hogy nem vagy az esetem? Nem tetszel. Ennyi.

2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Zaklató?


Ahhoz, hogy zaklató legyek szükségeltetik egy határozott és egyértelmű visszautasítás. Tudod Nem tetszel.

Néz utána Btk-ban. Addig nem zaklatás amíg nem adod értésemre , hogy nem tetszem mint férfi ellenkező esetben bíztatásank minősül.:)))))))))

Mit mondasz a rendőrségen amikor megkérdezik, hogy egyértelműen vissza utasítottad-e? Hogy azt mondtam legyünk barátok miért nem értette meg?

Körbe röhögnének .

2010. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szánalom? Én olyat is hallottam, hogy egy szeretlekre illemből hazudtak, mert hogy nézne már ki, ha nem viszonoznák a vallomást:D
2010. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!