Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan sértődékeny, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan sértődékeny, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Ma a pasimmal összevesztünk:S. Minden kis apróságon megsértődik, ma pl azon, hogy odamentem a barátnőmhöz kb 3 percre, meg voltam bulizni, és azért is veszekszik. Mit cvsináljak? Szakítani nem akarnék, mert szeretem, de akkor mit tehetnék? Segítsetek kérlek titeket:(
2010. febr. 2. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig jobb lenne ha keresnél egy heterót
2010. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd duzzogni. elődd utóbb megunja. ez tuti hatni fog. ha meg nem akkor maradt a szakítár. előbb utóbb így a fiú belátja, hogy a durcival csak elveszít téged. és az is lehet, hogy visszakönyörgi magát.
2010. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne menj soha többet bulizni és ne találkozz a barátnőddel.

vagy szakíts vele

2010. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ma veszte össze a barátnőmmel és mi is kis aprosáokon a barátod sztem túl féltékeny foglalkozz vele többet és ezt a dolgot beszéljétek meg:)
2010. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ez az, hogy szinte midnig csak vele vagyok. Már úgy érzem "kisajátít".
2010. febr. 2. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
hadd hogy kiduzgja magát hidd el visszafog jönni mert fontos vagy neki.Mikor ilyen hülye h csak apróságon duzzog akkor mondd meg még ilyen hülye addig hagyjon békén mert a barátaid is fontosak
2010. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajjajajjj. Hány évesek vagytok?
2010. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor meg az van h ezt az egészet beszéld meg vele és ha szeret akkor megfoglya érteni és változtatni fog:)
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 16:)
2010. febr. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!