Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég sértődékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sértődékeny vagyok, mindent magamraveszek. Mit tegyek hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom játszani h nincs semmi baj,a barátom mindig tudja h bajom van,pedig csak annyi h stresszes vagyok,ő meg nagyban partyzik,és nem lesz jó kedvem a gondolattól.
2010. jún. 4. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

te ilyen vagy:D mondd meg neki nyugodtan.

de szerintem nem kell ezen fenn akadni:D

én is ilyen vagyok;) pasimnak meséltem sokszor, hogy mennyire zavar, azt mondta, segít megváltozni:)

ha szeret téged, akkor szeret és nem törődik ilyesmi problémákkal.. :D

2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz!:D

Meg kell beszélni a dolgot! Aztán eldönteni, hogy kell e ez nektek!

2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát imádjuk egymást:) érettségizek,azért nem tudok vele menni.és ilyenkor akaratlanul is flegmázok,pedig igyekszem elkerülni a vitát.meg nem haragudhatok rá,mert ő tud menni,én meg nem:) csak rossz,na:)
2010. jún. 4. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Klasszikus..

-Mi a baj drágaságom?

-Semmi (durc)

-Na, de tényleg . Megbántottalak valamivel? Mi az?

-Semmi (morc)

-Jóvan ba­zmeg, ha semmi akkor ehhez tartom magam. (party)


Pedig mennyivel jobb lett volna megbeszélni

2010. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én így is szeretnélek :)
2010. júl. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Burst válasza:
6%
Az,hogy sértődékeny vagy és magadra veszel mindent az a te f@szs@'god!Hány éves is vagy?Ezzel csak folyamatosan az oltást fogjátok elérni egymást között!
2010. júl. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a sertodekenyseggel csak magad alatt vagod a fat, aztan annyit veszel eszre, hgy HOPP Janinak mar a babi neni kell!

Ne probald mar azt mondani h nem akarsz megsertodni, persze h meg akarsz sertodni, mert ezzel akarod hogy a baratod rad figyeljen, amikor kurv@ra nem tehet semmirol. Stresszelsz? Nagyon sajnalunk, de ennyi. Ezen kivul ha akarod ugyan olyan normalis tudsz lenni, csak az akaratod egyenlo a kutyaf@sz@val.

2010. júl. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Légy önmagad.

Biztod van oka a sértődéseidnek.

Ha pedig ilyen önkritikusan elismered és valóban túlreagálod a dolgokat, akkor a partner vagy megszokja, vagy megszökik.

üdv.

2010. júl. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
msnen is tudja ha bajom van,hiába próbálok ugyanúgy írni,ő tudja.a kérdés annyiban elavult hogy nem érettségizek már,nincs stressz.igyekszem valóban visszafogni magam,csak túlságosan ismer.de mindig megbeszéljük :)
2010. júl. 20. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!