Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ennyire sértődékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire sértődékeny?

Figyelt kérdés

Komolyan szeretném tudni,hogy más kapcsolatokban is gyakorta előfordul-e ilyen apróbb "durcázás".


pl:legutóbb mondtam,hogy szerdán megyek át,de elfelejtettem,hogy korábban keddet beszéltünk meg és emiatt sértődött meg,hogy én nem akarok menni,Amikor mondta,,hogy akkor megyek kedden,ha így beszéltük,akkor pedig mondta,hogy most már nem kell,ha nem akarok...


Többnyire valóban jelentéktelen dolgok,de azért ez a sok apróság kezd zavarni és szeretném tudni,hogy ez az érzékenység mennyire egyedi eset.


Egyébként 19 éves lányról van szó.


2010. jún. 29. 16:26
1 2
 1/13 Timi: ) ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok,ha érzékeny pontot talál el akkor pláne,de amikor én apróságokon és jelentéktelen dolgokon sértődök meg az inkább a havim" előtt szokott lenni pár nappal előtte kissé durci vagyok...

Ezek a fránya hormonok:P

23/L

2010. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy lány akkor sértődékenyebb ha érdekli a pasi:)

Am szerintem eléggé azok vagyunk :D de ez azért kicsi sok :) szerintem:) beszéld meg vele:)

18L

2010. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm még ennél is durvább,szóval teljesen együtt tudok veled érezni :)
2010. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is nagyon sértődékeny tudok lenni, főleg akkor, ha úgy érzem, a barátom nem törődik velem eléggé, meg ugye a menszesz miatt még rosszabb...

amúgy igen, vanhogy meg kell jegyezni dolgokat, nekem is rosszul esne, ha valamit megbeszélek a barátommal, ő meg elfelejti, vagy másra emlékszik.. ilyenkor még jó, hogy azt gondolja, hogy nem érdekel ez téged eléggé.

2010. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nálam meg az van, hogy ha egy ilyen történik, momentán felveszek, és ha nekem van igazam, fűt fát odavágok a másik fejéhez...10 perc múlva viszont már el is felejtettem...nem tudok haragot tartani...amúgy a csajok többsége durcis...
2010. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nagyon túlreagálja a dolgokat. Én biztos nem viselném el ha férfi lennék, sajnos azt kell mondanom, hogy nem fog változni. Legalábbis egyik ismerősöm nemtudom hányadik barátját üldözte el azzal, hogy minden kis apróságon bedurcizott, és elvárta, hogy a másik engesztelje ki. Mikor szóltam neki, hogy ez így nem lesz jó, elküldött a .... Igen, oda...


Próbálj vele beszélni, de nem jósolok túl sok változást.

2010. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egyátalán nem vagyok sértődékeny, az ilyeneket nem is értem...
2010. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én sem vagyok ilyen durcis. persze van amivel fel lehet bosszantani, de az ilyen durcizás nem szokásom. durcizós meg hisztizős pasiból is sok van amúgy (vagy csak engem hozott össze sokkal a sors...), szval nekünk sem könnyebb ezzel ;)
2010. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a durcis csajokat. Akkor olyan aranyosak. :3
2010. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ehh én elég durcis vagyok . xD

Nem nyafogós, hanem durcis. xD

De 10perc múlva már bújok vissza hozzá. :P ♥

2010. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!