Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ennyire sértődékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ennyire sértődékeny?

Figyelt kérdés

Komolyan szeretném tudni,hogy más kapcsolatokban is gyakorta előfordul-e ilyen apróbb "durcázás".


pl:legutóbb mondtam,hogy szerdán megyek át,de elfelejtettem,hogy korábban keddet beszéltünk meg és emiatt sértődött meg,hogy én nem akarok menni,Amikor mondta,,hogy akkor megyek kedden,ha így beszéltük,akkor pedig mondta,hogy most már nem kell,ha nem akarok...


Többnyire valóban jelentéktelen dolgok,de azért ez a sok apróság kezd zavarni és szeretném tudni,hogy ez az érzékenység mennyire egyedi eset.


Egyébként 19 éves lányról van szó.


2010. jún. 29. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok sértődékeny, nem is értem mire jó ez. Szerintem lehet érezni, hogy miért mondja a másik azt, amit. Az ilyen viselkedéssel csak elvadítja az ember a másikat:S

19/L

2010. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

sajnos énis nagyon durcis vagyok érzékeny meg sértödékeny :S alapbol is meg havim elött meg alatt:D

15L

2010. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

...Speciel a párom nem nagyon sértődik meg azon sem ha pl: valentin napon nem vittem neki semmit. Szerinte elég vagyok Neki.

De minden ember igényli, hogy törődjenek vele. Fogadd el, önzőség minden mennyiségben.

2010. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!