Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen sértődékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sértődékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos srác, kedves meg minden,de valahogy nem tudom elképzelni azt h összejöjjek vele. már lassan 2 éve próbál "megszerezni" magának, és ha mondom neki h én csak barátságot szeretnék továbbra is, akkor besértődik és folyton azt kérdezgeti h "mi baj van velem?" és elkezd bunkózni. Segítsetek légyszí! (hülye válaszoktól kímélni)
2010. ápr. 8. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Hogy miért sértődik meg?

Azért, mert senki sem szereti ha visszautasítják.

2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy hogy rázza le. elvileg

22F

2010. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz, ha ő nem tud veled más kapcsolatot elképzelni.
2010. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
bocs, kicsit értelmetlenül írtam le a kérdést. a lényeg az, h nem tudom, h mit csináljak vele. mert ha azt mondom h nem szeretnék tőle semmit, akkor nem tudok vele beszélni mert bunkózik, de nem is szeretném hülyíteni, mert amíg nem kerül szóba a járás téma, nagyon rendes. de utána..
2010. ápr. 8. 16:27
 5/24 anonim ***** válasza:
Gondolom, addig próbálkozik, hogy na most bele fogsz szeretni...
2010. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és akkor annyiszor utasítsam vissza ahányszor neki kedve van próbálkozni?
2010. ápr. 8. 16:36
 7/24 anonim ***** válasza:
Én durván elhajtanám. Ha úgyis bunkózik, hadd legyünk egy ideig ellenségek.
2010. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Te is miért fogadod el a jófejségét, ha úgyis tudod, hogy mit akar cserébe.
2010. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van, és nem kéne szóba állnom vele..
2010. ápr. 8. 16:57
 10/24 anonim ***** válasza:

"mondom neki h én csak barátságot szeretnék továbbra is"


Szóval, ha jól értelmezem ő udvarol neked hevesen 2 éve. Egyértelműen tudomásodra adta, hogy mint Nő szeretne téged és te már az elején letisztáztad vele, hogy nem tetszik neked, nem akarsz tőle semmit és csak barátnak felel meg?


Ez esetben nincs miről beszélni. A barátság témát meg felejtsd el, mert nagyon megalázó számára nem csodálom, hogy bunkózik. Nem is értem miért pazaroltatok el 2 évet az életetekből egy eleve halott ügyre.

Ha ő barátnőnek szeretne téged és oda van érted akkor mi az már, hogy barátság( azaz nem jössz be nekem de szánalomból velem az életem részese lehetsz és végig nézheted azt, hogy más fiúk sikerrel próbálkoznak nálam és ők azt elérik/megkapják amit te sohasem, de barátnak jó leszel férfiként pedig vesztettél) Na ezt jelenti ez a szánalom, hogy legyünk barátok.

Utasítsd vissza egyértelműen azaz nem tetszik mint férfi és vége. Hagyjon békén téged.

Mellesleg hányszor van az, hogy itt is kiírják, hogy szerelmes vagyok a fiú barátomba vajon ő is szeret?

Na ne......aztán meg megy az álszent duma a legyünk barátokról amit még a hülye is tudja hogy alázás, mert férfiként kudarcot vallott.

2010. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!