Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok rá mérges?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy sráccal, akit nagyon helyesnek, szimpatikusnak találtam. Csak annyi volt az egész, hogy pár szüneten egy társaságban hülyültünk, de én nagyon jól éreztem akkor magam. Ezután az eset után szinte mindig köszönt nekem, azelőtt ezt nem tette, mivel nem is ismert. Amikor viszont nem köszönt, rosszul esett, lehangolt. Hamarosan felvettem msn-en és irtam neki. Akkor már gondoltam azt, amit később kellett megtudjak a legjobb haverjától, hogy nem akar tőlem semmit. Ekkor nagyon szomorú lettem. Fájt a dolog, mert úgy éreztem, hogy kölcsönösen birjuk egymást és, hogy lehet belőle valami. A kérdésem az lenne, hogy jogosan vagyok rá mérges? Vagy nem? Úgy érzem, hogy sokat tettem azért, hogy lehessen belőle valami, s mégse lehetett.
2010. márc. 31. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Körülötted forog a világ kiscsillag?
2010. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rád köszönt nem jelentette azt, hogy bejössz neki csak udvarias volt... és mit tettél azért, hogy legyen köztetek valami visszaköszöntél? :D
2010. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja :D s felvettem msn-en s irtam neki.
2010. márc. 31. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ígért semmit. Ha szerelmi vallomást képzelsz az alapvető udvariasságba, az a te bajod.
2010. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a köszönés volt. Hisz, amikor megismerkedtünk, rengeteget hülyültünk, aztán, amikor köszöntöttük egymást akkor mosolygott. Nem csak én képzeltem bele. És többször is odajött, amikor a barátnőimmel dumáltunk, a legjobb haverja is ott volt.
2010. márc. 31. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármi is a kérdés alatti szöveg,

EZT MIÉRT MI DÖNTSÜK EL?

2010. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hűha. Viccelődés és mosoly? Ez aztán felér egy lánykéréssel!:P
2010. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!