Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok mérges és húzom a szám emiatt a bnőmre? 22F

Figyelt kérdés
Több napig nem láttuk egymást, mivel eléggé fertőző vírusos betegsége volt. Most hogy jobban van, végre találkozunk. De ahelyett hogy kettesben lennénk ennyi kihagyott nap után, ő a barátokkal akar lenni, meg persze hogy én is menjek vele. Nincs ellenemre, de azért mégis....
2010. okt. 30. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Erre csak ennyit tudok írni.
2010. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Most tényleg ki akarod sajátítani a csajt?!
2010. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkivek sem találkozott mindenki hiányzik neki. Ha veled később sem lesz többet, mint velük, akkor van baj.
2010. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

adj neki néhány napot, és utána kérdezz rá. vagy egyszerűen csak mondd neki egy-két nap után, hogy szeretnél vele több időt tölteni kettesben, most hogy végre láthatjátok egymást. :)

nem olyan nagy ügy ez, biztosan mindenkit látni akar ezek után. de persze elhiszem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne és én is ki lennék akadva.

2010. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó ezzel nincs semmi gond. De majd elválik a továbbiakban.
2010. okt. 30. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeségen megsértődni... lehet hogy a barátai csak akkor értek rá, és pont így jött ki.
2010. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van kérdezőnek. Nem látta pár napig barátnőjét ilyenkor jobb kettesben lenni egy kis időt, nem egyből társaságba rohanni
2010. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22/L

Szerintem jogosan vagy ki akadva, fontosak a barátok is ,de most akkor ki áll az első helyen? Nem te neked kellene?

Majd ha volt Veled kettesben,utána jöhetnek a barátok is.

De ez csak az én véleményem,lány létemre, biztos a barátom lenne az első helyen,ez számomra nem kérdéses...

2010. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én bírom a barátait, szeretem a közös estéket, közös programokat velük, de hát nem láttam napok óta erre megyünk 3-4en kávézni...ahelyett hogy előtte csak mi ketten....
2010. okt. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!