Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek jogosan vagyok rá mérges ezmiatt? Jogosan teszem neki szóvá? 22F

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőmnek őszi szünete van. És hát nem csinál semmit, mármint még nem állt neki tanulni, tök üresek a napjai. És mondta, hogy este 7kor találkozzunk, de 9kor már hazaküldene. És nekem kevés ez a 2 óra. Főleg hogy a közös barátainkkal voltam ma délelőtt, és ők fél vagy egész napokat töltenek együtt.


Én ebből azt szűröm le, hogy nem olyan fontos neki ez a dolog, hiszen az idejéből bőven kitelne, hogy velem legyen, nem egész nap, de azért kicsit többet. Ráadásul szép az idő, délután lehetne kinn sétálni...de nem...csak 7től 9ig...


Ha suli van megértem, mert korán kel, fáradt, tanul is...nade most.....a közös barátaink mennek fürdőzni fedettbe, ide-oda, mi meg...áhh....


2010. nov. 2. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha neki mondanád el ezt?
2010. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp azt kérdem, hogy ha ezzel elé állok, és persze finoman megkérdem, hogy ez most miért van, jogosan teszem? Jogosan érezhetem, hogy kevés időt szán rám?
2010. nov. 2. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
ne kerdezz tole semmit. hagyd ott a fenebe.
2010. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem jogosan! nyugodtan menj oda állj elé és higgadtan nyugodtan beszéljétek meg! sok sikert!
2010. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A BTKban nincs bent hogy ez hozzátartozik-e a személyi jogokhoz.

Amúgy igen, kérdezd meg tőle. Ha meg csak hebeg-habog, akkor annyi is.

2010. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze h jogosan teszed... nemis értem h miért nem akkor mondtad neki mikor ezt megbeszéltétek :/


18/L

2010. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem tud rá elfogadható magyarázatot adni,akkor jogos.
2010. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kleincsillag ***** válasza:

Azt hiszem a kérdésed teljesen jogos,hiszen szeretnéd tudni hányadán álltok,és természetes hogy rossz nézni mások boldogságát,miközben még arra sem lehet fogni hogy nincs elég idő együtt lenni.

Azt ajánlom kérdezd meg,de tényleg csak finoman.Lehet bántja valami,vagy neheztel Rád,de ezt nem lehet megmondani.

A legnehezebb ez az egész akkor,ha Neki Te nem jelentesz annyit mint fordítva.


Drukkolok,hogy ne így legyen..


Üdv


23-L

2010. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!