Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve vagyunk együtt. Nekem fontos, hogy mindennap beszéljünk, lehetőleg hanggal, mivel találkozni ilyenkor általában hétvégén tudunk. Tegnap rám írt, hogy haverkodik de majd még lesz. Írtam, hogy oké én nem tudom hogyan leszek neten, mert még van dolgom. 10 - kor kerültem géphez, sehol sem volt, felhívtam de ki volt kapcsolva (le nem merülhetett, mert vasárnap lett feltöltve). Ma küldött egy mailt, hogy ne haragudjak. Utána később rám írt, mintha mi sem történt volna, persze én olyanokat írtam hogy aha, meg ok. Mondta, hogy akkor megy filmet nézni. Utána kb 4-5 órával később megint rám írt, hogy na mivan, mi volt suliban továbbra is mintha semmi se lenne. Mondtam h nem fogok vele erről beszélgetni, mintha semmi baj se lenne. erre mdonta hogy oké érti, de akkor ő most megy. és lelépett. Rohadt ideges vagyok, nem tudom felhívjam-e és beszéljek vele vagy várjak tovább a lehetséges semmire? Simán kinézem, hogy akkro most már nem is keres.... Mert hogy lenyugszom. De ilyenkor meg a hócipőm tele van, és itt sirok mint egy ovis... L/18 ő F/25
2009. szept. 8. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

egy ujabb távkapcsolat...


mikor veszitek észre már hogy ennek nincs jövöje?

2009. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát én 10-kor nem vagyok fent MSN-en és a telefonom is ki szoktam kapcsolni, úgyhogy ezt azért ne ródd fel neki. Várj még egy kicsit szerintem, ha továbbra is így viselkedik, akkor beszéld meg vele, de így első körben nem kéne emiatt haragudnod. A férfiak már csak ilyenek. :)

F17

2009. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem.
2009. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám távkapcsolatnak, azért annyira nem lakik messze, csak ő dolgozik én meg tanulok.
2009. szept. 8. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

most viccelsz? nemvolt 10kor msn-en, mert írta h haverkodik, és kivolt kapcsolva.

másnap írt neked egy e-mailt h ne haragudj, stbstb, aztán próbálkozott veled beszélgetést kezdeményezni, 2szeris, temeg csak aha, oké, ja...mégis mitvártál? ezért csinálod ezt a balhét, mert nemvolt 10kor msnen? ráadásul utéána még bocsánatot is kért...és próbáld veled beszélgetni....komolyan, mostmár kezdem érteni h mért mondják rá a csajokra h hisztisek, nemlehet rajtuk kiigazodni...énis csaj vagyok, de ezmár kicsit nekemis sok

2009. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legelső válaszolónak, nem látod, hogy másfél élve együtt vannak már? az már közelít a jövőhöz nem? ha valaki hétvégén talizzik a másikkal az már távkapcsolatnak számít szerinted?


Szerintem teljesen normális a kapcsolatod és nem távkapcsolat.

Jogosan sértődtél meg. De mond el barátodnak, hogy tudta, hogy vársz, majd a 22:00 beszélgetésre legalább egy smst dobhatott volna. Beszéljétek meg, és ne sírj ilyenen, nem vagy te óvis:)

2009. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

ne haragudj, de a leirtak alapjan egy hisztis p.csa vagy aki mindent eltuloz. es ezt lanykent irom, aki meg ugy ahogy megerti ha neha hisztizik valaki! ha surgosen nem fogod vissza magad, ramehet a kapcsolat. a baratnome is igy ment tonkre, azzal ak ulonbseggel hogy naluk a fiu csinalta ugyanezt: allandoan elvarta h gep elott legyen, ha kiment utana volt nemulass, stb.

megbizol benne? ha igen, akkor minek a hiszti? ha nem, akkor minek vagytok egyutt? ilyen egyszeru.

elhiszem h neha szeretned h figyelmesebb legyen, de ertsd meg, hogy mindkettotoknek van sajat elete, es soksozr nem ugyanakkor ertek ra/van kedvetek beszelgetni. ennyi szabadsag mindenkinek jar. hacsak nem vmi egetrengetoen surgos es fontos dologrol van szo, ne vard el tole hogy mindig rendelkezesedre alljon. amikor te epp kilepofelben vagy, o sem hisztizik hogy epp nem tudsz irni neki nem?

engedd h menjen ahova es amikor akar, ne vard el hogy lemondjon egy kellemes estet h veled potyoghessen fel ejjel. elhiszem h hianyzik, hogy szeretnel beszelni vele, de ezt nem lehet eroltetni. a masnapi durca (foelg h meg bocsanatot is kert!!!! ennel tobbet mit akarrsz????!!) meg nem vezet sehova, csak az egyutt toltott keves idot mergezed meg vele. o nem erti mi bajod, te nem erted hogy o hogy nem erti es igy tovabb. beszeljetek meg h mikor es hogy kommunikaltok, de ha tudjatok hogy a masik epp kinn van valahol, ne zavarjatok egymast, max 1-1 sms, de az sem ellenorzeskent. maskepp nem fog mukodni. ha egy varosban laknatok sem varhatnad el hogy otthon uljon csak mert epp te is otthon vagy nem igaz?

ne haragudj ha kicsit durvan fejeztem ki magam, de 2 even at pont ezekre a hulye hibakra ment ra a baratnom kapcsolata. remelem te okosabb leszel. es csajkent mondom: a hiszti nem vezet SEHOVA.

2009. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen,ugyh tudom milyenszar..az akkori barátom aki ezt csinálta egy link volt és a végén még csajozott is. ugyh emiatt sztem jogos h rosszul esik h magyarul sz.arik rád. a másik h most 3éve van egy barátom,meglehet bizni benne és sosincs kikapcsolva a teloja max lehalkitva és a 3év alatt 1szerse feletkezett el arrol h még aznap irjon h figyi,ne várjál nem jövök v vmi ha nem tudunk beszélni.ugyh én megértem h idege vagymert figyelmetlenség volt,de már bocsánatot kért.ne hivd sztem,hagyd h kiengeszteljen,ne legyél megsértődve cs éreztesd vele h nem szeretnéd ha többször ilyen figyelmetlen lenne.

(Jah lehet lepontozni,mert megfigyeltem ha nem a többség véleményét osztom hanem csak picit is másképp akkor lepontoztok,mert 1esek nem tudják elfogadni h nem mindenki olyan mint ők,v picit másképp gondolja mint ők! Jó pontozás,már ugysem ezért vagyok fent!:p )

2009. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
szerintem egy hisztis p.i.c.s.a vagy
2009. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!