Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h mindenkinek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

ez nagyon bonyolult és segítség kell hozzá.

vagyok én és van 1 lány. a lánynak van pasija és szereti őt, deh engem is szeret. én meg a lányt szeretem.

+ van 1 másik lány aki szerelmes belém meg haveromba. a haverom meg szintén másba szerelmes, 1 olyan lányba akinek más tetszik. mit csináljak h összejöhessek az én kiszemeltemmel és közbe azt se bántsam meg akitől semmit nem akarok??pls help :S


2010. márc. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akinek haverod is tetszik azt hagyd a fenébe.A másik lánnyal meg nem tudom mit kéne csinálnod, én a helyedben nem szakítanám szét őket.

L18

2010. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyian felejtsétek el egymást. Amibe egynél több ember belefér, az nem lehet igazi szerelem.
2010. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy.
2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ez olyan eset,ahol valakit mindenképp meg fogsz bántani:(Sajnos néha önzőnek kell lenni,hogy boldogok lehessünk,és meg kell tenni ezt a lépést! Sajnálom,olyan nincs,hogy mindenkinek jó legyen!
2010. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

bocs deh fiu vok szo nem lehetek terhes xD

am meg a lány akit én szeretek azt valja h hamarosan otthaggya a pasiját mert nem nagyon működig, szo hamarosan eggyüt lehetek vele.

csak az a gáz h akk másokat sértek meg.

(tisztára regénybe illő nem??)XD

2010. márc. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!