Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú lesz, de tudni kell a részleteket a válaszhoz. Szóval 2éve együtt vagyok a barátommal. Ő 19, én 18 vagyok. Na most az a helyzet, hogy November óta nálam lakik. Azt tudni kell, hogy az ő szülei elég rosszul bántak vele. Az anyjával volt is összetűzésem, mert a barátom nem volt túl jó tanuló és többször is bukott és az anyja engem okolt érte. El is tiltott tőle többször is. A hozzámköltözése előtt felbukkant az egyik volt barátnője (akit viszont imádott az anyja) Nem tudom milyen okból, de a lány elkezdett befeketíteni engem, hogy én zaklatom őt meg szidom a barátom családját. Ami persze nem volt igaz, de a barátom családja a lánynak hitt és elküldték otthonról a barátomat. És azóta nálam lakik. Azóta nem is keresik, de viszont szidják, hogy ő miért nem látogat haza. A valódi probléma az lenne, hogy nagyon kezd megromlani a viszonyunk a barátommal. Már mindennaposak a veszekedések, van hogy napokig nem szólunk egymáshoz, sokszor érzem úgy hogy nem akrok vele együtt lenni már. De viszont ha szakítanék vele, mit kezdene magával? Hova menne? Szüleiről hallani sem akar, a barátai vidéken vannak (ahol ő is lakott).... Próbáltam beszélni vele erről, 1-2 napig jó is volt minden, pl 2napja is voltunk billiárdozni, teljesen rendben volt minden. De most meg például szó nélkül elment itthonról, azt se tudom merre van. Mit tegyek?
2010. márc. 15. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szereted még?

az a legfontosabb, hogy szerelem legyen mögötte ne csak ilyen lakótársi viszony legyen. először magaddal beszéld meg mit szeretnél csak aztán vele, mert úgy vettem ki a történetből, hogy te se igazán tudod mit kéne tenni..sajnálatból ne legyél vele, az nem vezet eredményre hosszú távon! hajrá!

2010. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy ez az amit nem tudok...Olyan se veled, se nélküled...Ha nincs velem, akkor hiányzik, sokszor gondolok rá, de amint itt van velem, már minden kis apróság idegesít vele kapcslatban. :(... De viszont nagyon kötődöm hozzá, ő az első komoly barátom. (Köszönöm a gyors választ)
2010. márc. 15. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vok

hátigen az elsőt a legnehezebb felbontani, de meg kellne tenni mert ez tipikusan annak a jele amikor már semmit nem akarsz tőle, és magad is mondtad, h kötődsz hozzá, nem pedig hogy szereted!!

hogy később boldog légy ezt meg kellene tenned, persze most nem fogsz egy ilyen internetes portálon lévő kis senkinek a kérésére szakítani, de kérlek mégis gondolj bele!!mert ha elfelejted akkor sokkal boldogabb lehetsz később valaki mással tudom nehéz elképzelni, de így van!!

azért ne legyél vele mert sajnálod!!

2010. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és még azt elfelejtettem hogy énis így voltam, a soha meg nem kapott boldogságot vártam és az emlékekből merítettem erőt!!de a jelenben kell élni!! szakítottam és most két és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel és csodálatosan boldogok vagyunk mint egy álom!!már több, mint két éve!!! szal ezen gondolkozz mert éredemes lenne ezt megtenni és ne felejtsd azt hogy ezt nem bántásból mondom hanem a te javadat nézem!!!!
2010. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom igen, tovább kéne lépnem, de nem tudom mi lenne vele...a szüleihez nem menne vissza... gondolom egyértelmű, hogy nálam nem maradna...Szóval ez is aggaszt! Mert gyakorlatilag azért fordult el tőle a családja, mert kiállt értem...Most meg én elbizonytalanodtam, szakitok vele, ő meg megy az utcára? Igaz egyébként a válasz, mert nekem is hiányzik a boldogság valakivel, akivel ismét rózsaszín felhő, meg a barátom is megérdemelne egy barátnőt, akivel nem veszekszik 2naponta, de nagyon nehéz elengedni :(
2010. márc. 15. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:

megint én vagyok! :)

tényleg szomorú helyzet..át tudom érezni!!

de meg kell tenni ha jót akarsz, szerintem ezt ő is meg fogja érteni és a családja is másként bánik vele, ha megtudják, hogy szakított veled!!!

ha meg nemis mondod meg konkrétan hogy menjen el, mert ugye még bízol benne, akkor ha megpedzegeted neki a témát lehet hogy ő is máshogy fog hozzáállni!!

de számalomból mégegyszer mondom ne maradj vele!! de tényleg az nem lesz jó, és valamikor úgyis szakításra kerül a sor, ha nem most később úgyis, ez már látszik!

számomra legalábbis..te is így érzed??

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen Teljesen egyetértek! És tegnap este borult a bili és előhozakodtam a témával. Végülis nagy nehezen előbukott a probléma gyökere. A barátom azért ingerült és ilyen feszült mostanában, mert még mindíg zaklatott (érthető) a családja miatt. Csak felénk ezt nem mutatta ki. Ő is mondta, hogy jobban érzi magát, hogy elmondta és így énis türelmesebb vagyok vele. Tegnap hosszú órákat beszélgettünk, azt hiszem végre megnyílt előttem, egy kicsit nosztalgiáztunk, beszélgettnk a "régi szép időkröl" :)... Azt hiszem nekem is csak az kellett, hogy leírjam valakinek a problémámat. Köszönöm a segítséget! Kicsit megijedtem a valóságtól, így látva a dolgot, megfordult a fejembe, hogy tényleg lehet hogy vége a kapcsolatunknak, ha nem csinálok/lunk valamit.
2010. márc. 17. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen örülök hogy megoldódott!!:)
2010. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!