Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy elkezdtünk beszélgetni meg minden...

Az volt az egyik gond, h nem találkoztunk túl sokszor..., ész nem volt mindenre alkalom.., elvárja, h mindent a fiú csináljon először - én igyekeztem.., de ezek szerint nem sikerült.., féltem a csóktól is h elszúrom.., és hat ebből se volt sok.., de ő azt mondta, h elszúrnám se lenne gond.., és a másik, pedig az volt h nem kérdeztem meg tőle h járjunk-e..és megunt, ez így ment kb. 5 hónapig., És hát megunt várni, és azt mondta, h felejtsem el meg minden.., én kértem, h adjon még esélyt, mire ő h még gondolkozik ezen.., de csak mind várom azt, h találkozzunk, mert azt mondta, h ezt csak személyesen lehet elintézni.., de örökké közbe jön vmi, vagy csak nem akar semmit.., de örökké azt mondja, h várja nagyon h találkozzunk..(s ez kb. 2 hete megy így), és tegnap azt is megtudtam, h mással is kavar mar egy jó ideje.., és én erre rákérdeztem -hogy miért nem volt teljesen őszinte velem.., és elmondtam, h mit hallottam, és akkor azt mondta, hogy hogy merek ilyent kimondani a számon?? és persze tagadta, még most is.., és akkor beszéltem utána azzal akivel kavart, és ő persze nem is tagadta.., csak az a baj, h nagyon beleszerettem, és nem igazán tudnák lemondani róla.., 1-1 ember szerint nem kéne foglalkozzak vele, mert nem éri meg számomra.., és egyik haverom azt mondja.., h ha járok vele, akkor nem kavar majd mással.., a csaj is szeretett, és remélem, h még mindig szeret.., de nem tudom h mit tegyek.., kérlek segítsetek.., előre is köszi:) 16/F


2011. júl. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem is hagyd. Csak egy tartalék ember vagy neki, hogyha nem jönne össze a kavargatása, akkor legyen kihez visszavonulni. Ez pedig nagyon megalázó rád nézve, szerintem. Tanulj az esetből, és máskor viselkedj férfiként, és ne szűzkislányként.
2011. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem ha szeretne veled találkozni,akkor nem lenne sok kifogás...Oké,h kétszer egymás után nem jön össze..De két hétig??? Olyan nincs :S De ha legközelebb ilyenbe részesülsz, merd kimondani amit szeretnél,mert pont ezzel ártassz,h totojázol! Hidd el!
2011. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 éves vagy! :) GYerekszerelem! :)

A lány nem tisztességes Veled szemben !Az Én jó tanácsom az hogy hagyd a francba ,mert úgyláccik hogy lepkére vadászol!Ő könnyen meg lesz mert úgyis másokkal is kavar,lépj túl rajta ,nem érdemli meg hogy foglalkozz vele!Másik lánnyal tudod feledtetni bánatodat!

Sok sikert!

Üdv!

2011. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!