Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Próbálom elmondani tömören...

Van egy barátom akivel majdnem 4 hónapja járok... A szüleim is örülnek neki mert régen pár fiú becsapott... A barátaival is jóban vagyok és őt sem zavarja mert tudja hogy egy fiú miatt sem szakítanék vele... Csak az a probléma hogy a barát nőim nm örülnek a dolognak... Csak azért utálják őt mert csúnyának gondolják... Mindenki szerint összeillünk csak szerintük nem... Mit tegyek hogy jóba legyenek egymással? Légyszíves segítsetek!

Előre is köszi! :)


2011. aug. 11. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj barátnőket. Nyomorékokra nincs szükség.
2011. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen felszínes barátnőid vannak... már bocsánat. Örülj, hogy te nem vagy olyan. Ne érdekeljen mit gondolnak róla, és mond is meg nekik, hogy te vagy vele, nekik semmi közük ahhoz, hogy te kit választasz. 21L
2011. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem baratnok..
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek, féltékenyek. Megszokják vagy elszöknek. Legalább miattad megeröltethetnék magukat
2011. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Küld hozzám őket egy kis kezelésre.

Dr. Csernus

2011. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy tudd: ők nem a barátnőid! Jó eséllyel soha nem is voltak. Mielőbb szabadulj meg tőlük.
2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyik válaszolóval, te jársz vele nem ők.

Értesd meg velük, hogy te a belső tulajdonságai miatt szereted, és hogy szerintük nem is kell helyesnek lennie ahhoz,hogy ők is jóban legyenek vele. Hiszen nem járni akarnak vele, te barátod, te dolgod,hogy ki mellett döntesz. És szerintem nagyon jól teszed,hogy téged nem a külső foglalkoztat elsősorban.:) Bizonyára te nem vagy "csúnya" hiszen akkor lehet,hogy ezek a bizonyos barátnők nem lennének a "barátaid". Nem gondolkoztál azon, hogy ha nem lennél szép, vajon barátkoznának veled? Kérdezd meg tőlük ezt, kíváncsi vagyok a válaszukra. Esetleg leírnád nekem ? Ha nem is ide, de priviben igen?

Ne hagyd,hogy ezek miatt a "barátnők" miatt ne legyél a barátoddal együtt, hiszen, ha szeretitek egymást,akkor nem számít,hogy más mit gondol:) Remélem végigolvasod,mert egy kicsit hosszúra sikeredett. De sok boldogságot kívánok Neked és a párodnak !:)

2011. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam barátnőmnél és ott volt egy másik is.. És ugye az egyik kitalálta hogy hogy lehet kiszámolni hogy hány %-ban illünk egymáshoz. Egy osztálytársammal kiszámoltak aki kb. a vállamig ér... és a számoltak szerint 79%-ban illünk egymáshoz. És elkezdtek zaklatni hogy majd összehoznak vele csak szakítsak a mostani barátommal. De én nagyon szeretem őt és soha nem akarom elhagyni.. és ő is így van vele... és amúgyse jönnék össze azzal a fiúval... :S
2011. aug. 11. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Rúgd már le a fejüket.
2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Nyugi csajok, ilyen viselkedéssel ti még nem hogy ilyet, de mást se fogtok magatoknak találni. Au revoir!"
2011. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!