Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy jó legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jó legyen mindenkinek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már nagyon régóta szeret, (ö volt az első szerelmem), de azóta teljesen elmult a varázs. Szeretett akkor is mikor mással látott együtt, és akárhogy próbálta nem tudta megszüntetni magában ezt az érzést.

Egy házibuliban viszont az eddig csókszüz fiú megkapta tőlem élete első csókját. Én viszont csak barátságot érzek iránta és nem tudom neki viszonozni ugy a szeretetét, ahogy ő azt szeretné. Mind ezek mellett sokat vagyunk együtt haverokkal és mindig tök jól elbezsélgetünk. Hiányzik belőle a férfiasság... (talán mert még fiatal, nincs önbizalma, határozatlan ha velem van)

tehát szeretem, de nem vagyok belé szerelmes.

tanácstalan vagyok, ezért hozzátok fordulok, hát ha tudtok valami okosat mondani:D

Várom a válaszokat!


2009. nov. 1. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál szerelmes a csókszűz fiúban akkor miért csókoloztál vele egyáltalán? Vag másképp megfogalmazva...miért vetted el tőle a csókszüzességét...

Lehet hogy ő azt szerette volna, hogy egy olyan lány vegye el azt aki viszont szereti ugyanúgy...de mindegy..minden ember más.

De szerintem nem kellett volna ezt tedd.


És ha nem vagy szerelmes egyik srácba se akkor azoknak tudniuk kell és egyikkel se járj egyelőre. Szerelem nélkül az egész olyan lesz mint egy sport és ráadásul időpazarlás is. Mellesleg akkor lesz a legtöbb dráma is.

Mondd meg mindkettőnek, hogy nem érzel szerelmet egyik iránt sem és majd járj akkor ha szerelmes leszel...Nem elég ha csak az egyik fél szerelmes.

2009. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat! (egy fiúról van szó, s nem kettőről)

Jogos amit irtál, de akkor mikor megcsókoltam, úgy éreztem szeretem, de másnapra semmi... szal még magamon sem tudok eligazodni. Viszont azóta nem volt semmi...

2009. nov. 1. 10:01
 3/4 A kérdező kommentje:

mostmár minden rendben...:D

Alig egy hete dúl a love:D

2010. jan. 13. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok a válaszoló.Bocsánat azt hittem 2 fiúról votl szó.



Az fura szerintem hogy akkro érezted h szeretd és utána nem...arra nem tudom mit mondjak csak azt h nem voltál biztos azután h szereted vagy nem tudom.

De örvenedk azért hogy mostmár minden rendben van és hogy dúl a love:D

2010. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!