Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egyik napról a másikra kiszeretünk a párunkból?

Figyelt kérdés
Eddig minden jó volt és hirtelen elhagyott a barátnőm. Indok: nem olyan mint az elején.
2008. szept. 16. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
már rég elhatározta, de most történt valami, ami miatt meg merte tenni. talán talált valaki mást. szomorú, de ezek ilyenek...
2008. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
MAgától nincs ilyen. Ennek volt valami oka, ami vagy Benned keresendő (már nem udvaroltál neki úgy, természetesnek vetetd, vag vmi más nem volt oké); vagy Rajtad kívűli ok, és ezt hozta kifogásnak, h ne bántson meg nagyon. (Pl. megtetszett neki valaki más)
2008. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra kiszeretni valakiből csak akkor lehet, ha nagyon nagyot csalódsz valakiben. Egyik pillanatról a másikra rájönni hogy szép lassan elmúlt az érzelem, az már sokkal gyakoribb. Lehet az indikátor egy szerelmespár akit az utcán lát, egy álom, egy harmadik fél, szempontodból teljesen mind1. Ha eddig tényleg minden rendben volt, még nem kizárt, hogy nem végleges a döntése, de ne reménykedj, mert lehet hogy az.
2008. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Még nem szakított

Azt mondta hogy sajnálná ezt a kapcsolatot.

Most olyan szünet állapotban vagyunk(se velem se nélkülem). De kb 1-2 héttel ezelőtt azt mondta szeret, imád. Most meg véget akar vetni az egésznek?

2008. szept. 16. 17:01
 5/10 A kérdező kommentje:
De érzem szakítani fog csak sajnál engem...
2008. szept. 16. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem lényeg, de hány évesek vagytok??
2008. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ird már meg lécci, hogy hány évesek vagytok és mióta jártatok. Velem kb ugyanez történt gyakorlatilag 2 vagy 3szor is. Azaz egyik napról a másikra bejelentette a csaj, h. most akkor befejeztük. Eléggé ki is készültem.
2008. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra biztos, hogy nem. De ha 1hónapig vagy talán 1hétig nem ugy bántál vele, ahogy elvárta volna.. pl nem úgy ölelted meg, nem mondtad a szemébe, hogy szereted ( mert ugye ezek a kis apró jelek kellenek a nőknek :) ) akkor azt érzi, hogy már Te nem szereted úgy, vagy hogy eleged van, vagy hogy szabad akarsz lenni stb... szóval szerintem beszéld meg vele, hogy egy kapcsolat (nemtudommennyiidejejártok) nem mindig olyan, mint a legelején. Ugye összeszoktok meg stb... de mondd meg neki, h Te ugyanugy szereted és ha ő is szeret ne szakítson. mondja el a problémáit... és megbeszélitek.. ennyi :) remélem rendbe jöttök... szia
2008. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

9 hónapja vagyunk együtt én 19 ő 18 éves

és elmondtam neki hogy ugyanúgy szeretem

de ő azt mondta hogy ő már nem ugyanúgy szeret. Lehet hogy van valakije?

2008. szept. 16. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
aha, létezik
2008. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!