Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem, ennyi idióta unatkozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem, ennyi idióta unatkozik?

Figyelt kérdés

már kurv.ra idegesítenek ezek a "TERHES VAGY" " [link]

ilyen sz@r linkek meg szavak!!!:@

ha ennyire unatkoztok akkor ott a játszótér,vagy a jobb kezed és a többit te is tudod!

Látszik amugy rajtatok h ilyen 10-15 év körül lehettek!


Titeket nem idegesít?


2010. márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

igen...most vicces?...megmondom én a tutit vicces!

am a kérdést is azért irtam h legyen ugyomnd ilyen "tábor" féle a sok parasztnak,és ne a komoly válaszoktol vegyék el a helyet!

szép estét mindenkinek!

2010. márc. 25. 21:39
 42/46 anonim ***** válasza:
Hát, ne haragudj némelyik kép tényleg vicces és passzol is a kérdéssel. Van az a lámás, azon is sírásig röhögtem magam, hihetetlenül hülye pofát vág rajta a láma :D És akkor egy hülye kérdés után az az első válasz :D:D
2010. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
hülye kérdésre hülye válasz, csak már kicsit túlzásba viszik. Nem kel ezen idegeskedni, vannak ennél roszabb dolgok is. De az ekezetek hianya miert zavar? Anyira nehez kiolvasni?
2010. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem irtam sehova, hogy "terhes vagy", és csirkét sem linkeltem be. Amellett, hogy nem tartom magam hülyének, idiótának (nem olvastam végig, milyen jelzőket használtatok ezeken kivül), humorosnak igenis tartom magam, és mindig megmosolygom a "terhes" válaszokat. Az ilyeneken pedig, mint a csirke, akár hangos nevetés is előtör belőlem.
2010. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
áhh, biztos menstruálsz.....
2010. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!