Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem most mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem most mit csináljak? :' ( két tűz között állok!

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 4 évig járt egy sráccal aki,az idén nyáron szakított vele!Természetesen az én vállamon sírta ki magát,és én győzködtem,hogy majd lesz jobb pasi is! De ő nem adja fel! Így 1 év után is imádja a fiút!Mindennap sms-ekkel bombázza meg facebookon az adatlapját bámulja meg minden!Értitek minden nap!De egy baj van! A fiú(akit Kristófnak hívnak)ott volt akkor amikor beültem a moziba egy filmet nézni! Mivel elég jól ismerem,és ő is engem,rögtön kiszúrtuk egymást és oda ült mellém.A film után meghívott vacsorázni,majd hazakisért,ahol egy csók csattant!Bevallom nekem mindig is tetszett a fiú,de hát csak a legjobb barátnőm pasija volt!Tehát ott az ajtó előtt elmondta,hogy a barátnőmtől már a töke ki van,hogy folyton zaklatja,és,hogy engem és csak is engem szeret már 2 éve!Most mit tegyek?Nekem is nagyon tetszik,de a legjobb barátnőm bele pusztulna ha összejönnék vele,és azonnal vége lenne a barátságunknak amit én nem akarok!Vele most nem beszélhetem ezt meg,így hát tőletek várok tanácsot!Könyörgöm segítsetek!
2011. jan. 27. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jesszus...részvétem ez egy nagyon rossz helyzet. de szerintem jöjj össze a sráccal, a barátnőd, ha tényleg szeret téged megérti és idővel megbocsát
2011. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom hogy inkább a barátnőd...mert a fiú megfog vigasztalni ha szakítás lesz, egy kapcsolat nem nagyon tart az életünk végéig, de a barátság sokszor még annál is tovább!
2011. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hozzátok össze egy másik fiúval, akiknek kölcsönösen bejönnek egymásnak, aztán majd megbékél!
2011. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és még minden esetben mondd el neki...ne habozz...azért azt ne hogy megcsókolt a gyerek.:) 15/f
2011. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ha most lemondasz a srácról, később valaki a férjedről fog...

mindig vissza kapjuk amit adunk

2011. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
aztaa dew gyorsak vagytok :) amm igen ez már nekem is megfordult a fejembe,hogy ha összehoznánk egy másik sráccal aki tetszik neki(persze nem annyira mint Kristóf) és hát nem tudom hogy meg tudna-e érteni! mert azt gondolná,hogy hátba támadom! istenem! :(
2011. jan. 27. 17:37
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Aljas dolog lenne így hátbatámadni a barátnődet.


Szerintem, ha van benned gerinc, akkor nem kezdesz ki a barátnőd volt barátjával...

2011. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A barátnőd szánalmas,hogy még mindig zaklatja a volt pasiját.Ha tetszik a pasi,akkor startolj rá a barátnődet lehet elveszted,de ha nem szereti a pasi,akkor értse meg és lépjen tovább.
2011. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy két tűz között. NEM neked kell választanod, hanem a barátnődnek...másik barátnőt!Ilyen a mesében sincs, hogy pont ott, és akkor mindketten egyedül voltatok a moziban. Szerintem már akkor kacérkodtatok egymással, amikor ők még egy pár voltak. Nézz a tükörbe, és magadnak válaszolj!!! 35/N
2011. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN...már megint egy ilyen eset... ha a barátnö tényleg igazi barát akkor megérti ha meg örökké haragudni akar akkor ö se volt több egy havernál. épp itt az ideje, hogy leteszteld h milyen barát is ö...
2011. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!