Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem, ennyi idióta unatkozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem, ennyi idióta unatkozik?

Figyelt kérdés

már kurv.ra idegesítenek ezek a "TERHES VAGY" " [link]

ilyen sz@r linkek meg szavak!!!:@

ha ennyire unatkoztok akkor ott a játszótér,vagy a jobb kezed és a többit te is tudod!

Látszik amugy rajtatok h ilyen 10-15 év körül lehettek!


Titeket nem idegesít?


2010. márc. 25. 21:03
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
56%
kuva fárasztó lenne ékezetet használni? ennel idegesitobb nincs is, talancsakazhanemishasznalnalszokozt.
2010. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
én ilyet még csak hülye kérdésnél láttam. hülye kérdésre meg hülye válasz...
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
You are pregnant :S
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
21:08 nem haver, a "szavazzátok le" is megfelel... ;)
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Amúgy a moderátorok miért nem törlik azokat a válaszokat?
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol vannak ilyen unatkozó emberkék, nem csak itt. Nem kell őket komolyan venni. És attól, hogy lepontozzátok őket, még semmi se lesz. Ezek ellen már nincs mit tenni.
2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
mondjuk azért nem használ, mert nem magyar billentyűzetű a gépe, régebben én is csak úgy tudtam írni, mert itt külföldön nem a magyar betűkhöz alkalmazkodnak -.-"
2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Törlik őket, de szerinted nekik 1000 kezük van? 10 percen belül törölni szokták őket, de mivel majdnem minden kérdésnél ott vannak, így gondolom lassabb a folyamat :)
2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
tiszta szar, hogy lenne egy oldal, ahol várhatóan "normálisan" lehetne válaszolgatni egymásnak, és feljönnek ezek a barmok, és ilyennel elrontják az egész lényegét. admin helyébe dobálnám le őket.
2010. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

na ilyenkor kéne feltámasztani hitlert!xD

és az ilyen bunkó fászokat kivégezni.

napot mindenkinek...vagyis estét

2010. márc. 25. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!