Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért istenem miért? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenem miért? Lent a történet

Figyelt kérdés
neten megismertem egy csajt . és mondtam neki hogy azért vettem fel mert szimpatikus meg aranyos és megszeretnék vele ismerkedni és nagyonjól elbeszélgettünk megminden másnap nem beszélgettem vele sokat mert mondta mennie kell aztán harmadnap ráirtam mert különben nemirt volna rám és megkérdeztem hogy telt a napja meg ilyenek csak mondta hogy több pasi van a képbe meg hogy nemtudja most mivan zavarodott most mert valamejk udvarlója csak hitegetti meg ilyenek és mondta hogy barátok még lehetünk nembiztos hogy járna velem nemtom nem vok csunya gyerek gyurós vok és van annyi önkritikám hogy tudjam hogy nemvok csunya ráadásul a csaj nemis egy huu de szép nemtom már az ilyen csajok is lekopintanak?akkor meddig vigyem le a mércét? elegem van teljesen nemtom most mi legyen ráadásul én még mondtam hogy jólvan akkor legyünk barátok .tiszta rosszul esett ez az egész hogy igy lekpintot és ő nem is nagy szám elegem van a mai világba minden csaj ilyen vagy mi nincs egy normális csaj aki járna velem hihetetlen én már totálkész vok a a mércét ennél lejjeb már nemtom levinni inkább öngyilkos leszek
2011. jan. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Hagydmár azt a luvnyát ember, ez csak net...

De komolyan, ne akadj már ki ennyire, hát ha a butap*csának egy idétlen agyatlan kölyök kell akkor azt kap.Te pedig keress magadnak életbe szép de értelmes lányt, pláne olyat aki manapság még igényt tart egy értelmes partnerre, és nem csak egy egyéjszakás kalandot keres..


20L

2011. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

"nem vok csunya gyerek gyurós vok és van annyi önkritikám hogy tudjam hogy nemvok csunya"


Ha neki is így fogalmaztál ne csodáld, hogy lekoptatott.

Nem minden lánynak jön be a vok-ozás, meg a gyúrósgyerek, agy nélkül.

Szerintem csiszolj a stílusodon, tanulj meg fogalmazni, utána még mindig öngyilkos lehetsz.

2011. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az nem tetszett neki, hogy nem használsz vesszőket a tagmondatok elválasztására. Esetleg nagybetűket mondatkezdéskor.

Egyébként kétszer-háromszor beszéltetek neten? Ennyi idő alatt kb. semmi nem derül ki a másikról. Láttatok egymásról egy-két képet, az se sok. Gyakorlatilag itt még nem is kéne mit várni egy ilyen "kapcsolattól", nemám elkenődni, hogy minden csak ilyen meg olyan. Ha minden csaj után, aki neten elhajtott, vagy csak simán nem beszélt velem eretvágtam volna, mostanra elsőosztályú emós lennék. :-D

2011. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inkább személyesen ismerkedni az emberekkel :) nagyobb sikered lesz :)
2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
most nemaz számit hogy hogy irok nagyon ideges vok engem már senki nemtud szeretni senki nincs értelme ennek az egész életnek és nemvok beképzelt soha nemvoltam és soha nemvágok fel pedig megtehetném ,teljesen rosszul vok
2011. jan. 3. 22:31
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

Több pasi volt a képben, akik közül valaki jobban bejött neki, mint te. Nem biztos, hogy a kinézeteddel volt a baj, csak nem a külső volt nála az elsődleges és az egyetlen szempont. Talán nem jött be neki a stílusod, a szöveged.

Nekem is volt már olyan, hogy nagyon sok pasi hajtott rám egyszerre. Akivel pedig a végén összejöttem, egyáltalán nem volt egy kigyúrt fazon. A szövegével, a humorával, a viselkedésével fogott meg.

2011. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
39%

kedves kérdező teljesen egyet értek veled. nálam dettó ugyanez van..csak azzal a különbséggel h az utolsó ilyen próbálkozásomnál a csaj azt mondta h bejövök neki meg h milyen jófej vagyok és h lesz majd tali is hamarosan erre összejön mással...jah de még az előtt h összejött vna azt mondta h nincs senki aki tetszene most neki szal jól lebukott mert ez már viszont az után volt h azt mondta h bejövök neki vis pár nappal később...

nah goldolj bele milyen most az életkedvem

2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

"nem vágok fel pedig megtehetném" :DDDDDDDDDDDDDDDD


Egyébként, szerintem azért kosarazott ki, mert hihetetlenül buta vagy drága barátom.

2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
dehát akkoris ugyérzem velem a csajok csak játszadoznak egyiksem vesz komolyan csak széditenek hiába kersek csajt nincs aki komolyan tudna szeretni és nemtom miért és vannak nálam ezerszer csunyább csávók azokkal meg foglalkoznak
2011. jan. 3. 22:41
 10/44 A kérdező kommentje:
22:39 nek megy nemvok buta egyaltalán nem igenis megtehetném mert én foglalkozok a külsömmel és adok magamra
2011. jan. 3. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!