Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért istenem miért? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenem miért? Lent a történet

Figyelt kérdés
neten megismertem egy csajt . és mondtam neki hogy azért vettem fel mert szimpatikus meg aranyos és megszeretnék vele ismerkedni és nagyonjól elbeszélgettünk megminden másnap nem beszélgettem vele sokat mert mondta mennie kell aztán harmadnap ráirtam mert különben nemirt volna rám és megkérdeztem hogy telt a napja meg ilyenek csak mondta hogy több pasi van a képbe meg hogy nemtudja most mivan zavarodott most mert valamejk udvarlója csak hitegetti meg ilyenek és mondta hogy barátok még lehetünk nembiztos hogy járna velem nemtom nem vok csunya gyerek gyurós vok és van annyi önkritikám hogy tudjam hogy nemvok csunya ráadásul a csaj nemis egy huu de szép nemtom már az ilyen csajok is lekopintanak?akkor meddig vigyem le a mércét? elegem van teljesen nemtom most mi legyen ráadásul én még mondtam hogy jólvan akkor legyünk barátok .tiszta rosszul esett ez az egész hogy igy lekpintot és ő nem is nagy szám elegem van a mai világba minden csaj ilyen vagy mi nincs egy normális csaj aki járna velem hihetetlen én már totálkész vok a a mércét ennél lejjeb már nemtom levinni inkább öngyilkos leszek
2011. jan. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

de nembaj addig csinálom hogy én nem fogok udvarolni az 100% . a csajok fognak nekem .


ÉÉs igen, így alakul ki a nőgyűlölő idióta férfi típusa, akit a nők lenéznek ezért. Csináld csak barátom, a saját hülyeséged de kend csak a nőkre..Eszedbe nem jutna hogy benned van a hiba ha 10nőből egy sem jár veled....

2011. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
22:51 esnek megy- 20 éves vagyok
2011. jan. 3. 22:55
 23/44 A kérdező kommentje:
22:55 nek. miért bennem van a hiba én csak ismerkedni akarok semmi mást.és a csajnak megmondtam nem vagyok egoista .és tényleg nem vagyok az és nem vagyok bunkó és nevagyok rosszmagatartású világéletembe nem bántotam senkit nem verekedtem soha nemtudnák.
2011. jan. 3. 23:00
 24/44 anonim ***** válasza:
59%
Azért történik minden, mert a borzalmas helyesírásod miatt BUTÁNAK tűnsz. Sok lány nem szívesen kezdene egy olyan fiúval, aki a "tudnék" helyett "tudnák"-ot mond. A stílusod alacsony iskolázottságra vall, ezt el kell ismerned.
2011. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
65%
Szerénynek sem látszol. Nem elég, ha mondogatod, hogy az vagy...
2011. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
23:11 nek megy szerinted most pont a helyesirásra fogok odafigyelni mikor ideges vagyok
2011. jan. 3. 23:14
 27/44 anonim ***** válasza:
76%
Elhiszem, hogy ideges vagy, de ez nem mentség. Mint ahogy például az sem, hogy "de én csak be voltam rúgva,téged szeretlek"... A legtöbb ember nem azért ír normálisan, mert folyton azon jár az agya. Olyan természetes, mintha levegőt venne. Levegőt pedig akkor is veszel ha ideges vagy, ebben remélem egyetérthetünk. Szóval szerintem próbálj erre tudatosan odafigyelni, főleg ha neten, azaz írásban szoktál többet ismerkedni. Hidd el, csodák fognak történni:)
2011. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
55%

Esetleg nem azt kellett volna mondanod erre, hogy jól van legyünk barátok, hanem hogy jól van, megérted hogy ilyen helyzetben van most, viszont kitartó leszel és megmutatod neki hogy te nem csak hitegeted.


De nem volt benned ehhez kitartás, inkább kiborultál.

2011. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
de hát én szeretem csak netudom miért irtam igaz ez tényleg hüjeség volt hogy ilyenbe belementem hogy legyünk barátok de ez végső elkeseredésembe volt
2011. jan. 3. 23:32
 30/44 A kérdező kommentje:
gépelni más mint ceruzával irni
2011. jan. 3. 23:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!