Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért istenem miért? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenem miért? Lent a történet

Figyelt kérdés
neten megismertem egy csajt . és mondtam neki hogy azért vettem fel mert szimpatikus meg aranyos és megszeretnék vele ismerkedni és nagyonjól elbeszélgettünk megminden másnap nem beszélgettem vele sokat mert mondta mennie kell aztán harmadnap ráirtam mert különben nemirt volna rám és megkérdeztem hogy telt a napja meg ilyenek csak mondta hogy több pasi van a képbe meg hogy nemtudja most mivan zavarodott most mert valamejk udvarlója csak hitegetti meg ilyenek és mondta hogy barátok még lehetünk nembiztos hogy járna velem nemtom nem vok csunya gyerek gyurós vok és van annyi önkritikám hogy tudjam hogy nemvok csunya ráadásul a csaj nemis egy huu de szép nemtom már az ilyen csajok is lekopintanak?akkor meddig vigyem le a mércét? elegem van teljesen nemtom most mi legyen ráadásul én még mondtam hogy jólvan akkor legyünk barátok .tiszta rosszul esett ez az egész hogy igy lekpintot és ő nem is nagy szám elegem van a mai világba minden csaj ilyen vagy mi nincs egy normális csaj aki járna velem hihetetlen én már totálkész vok a a mércét ennél lejjeb már nemtom levinni inkább öngyilkos leszek
2011. jan. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Innen látszik, hogy te sem vagy tökéletes. Inkább lennél csúnya, de olyan, akivel lehet értelmesen beszélgetni...
2011. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
80%

"Velem a csajok csak játszadoznak egyiksem vesz komolyan csak széditenek hiába kersek csajt"


Na akkor most fordítsuk meg a dolgokat, de őszintén válaszolj. Te tudnál komolyan venni egy olyan nőt akinek műmelle van, felvan fújva a szája, szőke és játssza az agyatlan r*bancot? Ugye hogy csak játszadoznál vele egy darabig és aztán kiraknád?Vagy épp csak egy egyéjszakás kaland...

Na mi nők is kb így nézünk a kigyúrt, én vagyok a jani én vagyok a menő bmw-s gyerekekre. Jól néz ki de otthonra nem kéne.


20/L

2011. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
inkább lennék egy kis átlagos sunyi szar akkor már lehet lenne egy rakás csajom
2011. jan. 3. 22:46
 14/44 anonim ***** válasza:
mintha kissé beképzelt is lennél...
2011. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
22:45 ösnek megy miért már a mai világba már egy testépitőnek vagy egy olyan embernek aki sportol és ez az élete és izmos testalaktú már nemis lehet komolyan venni vagy nemis számithat komoly kapcsolatra ?
2011. jan. 3. 22:48
 16/44 anonim ***** válasza:
80%
Ha emellett buta és unalmas, akkor nem.
2011. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Dehogynem, csak az izmos test mellé egy minimális agy is járna. Mivel utóbbival még nem rendelkezel, normális lányra ne is számíts.

Hány éves vagy?

2011. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
73%

Drágám nem csak a külsődről van már szó, hanem a stílusodról is amit levágtál itt nekünk.

A normális nők abszolút nem imádják az ilyen férfitípust, persze ha megnéz egy ilyen agyongyúrt f@szagyerek akkor jólesik, de otthonra nem kéne. Valamiért nekem mindig az agresszió, mások lenézése és a bunkóság jut eszembe az ilyen férfiakról.. Lehet így van ezzel a többi nő is, azért nem jössz be a nőknek.

Változtass a beszédstílusodon és ne legyél beképzelt, talán akkor szóbaállnak veled.

Nekem van olyan ismerősöm aki szépen kivan gyúrva de mégis olyan galamblelkű, ez sugárzik is róla is van ám körülötte rendesen csaj is. Ha kigyúrt és bunkó, felvágós lenne egyszerre, biztos nem lenne ennyi muff körülötte:D

2011. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
én nem tartom magam butának és unalmasnak csupán csak egy komoly kapcsolatra vágyok és csak elutasitást kapok de nembaj addig csinálom hogy én nem fogok udvarolni az 100% . a csajok fognak nekem .
2011. jan. 3. 22:53
 20/44 A kérdező kommentje:
22:47 esnek megy nem vagyok beképzelt soha nem voltam az
2011. jan. 3. 22:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!