Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért istenem miért? Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenem miért? Lent a történet

Figyelt kérdés
neten megismertem egy csajt . és mondtam neki hogy azért vettem fel mert szimpatikus meg aranyos és megszeretnék vele ismerkedni és nagyonjól elbeszélgettünk megminden másnap nem beszélgettem vele sokat mert mondta mennie kell aztán harmadnap ráirtam mert különben nemirt volna rám és megkérdeztem hogy telt a napja meg ilyenek csak mondta hogy több pasi van a képbe meg hogy nemtudja most mivan zavarodott most mert valamejk udvarlója csak hitegetti meg ilyenek és mondta hogy barátok még lehetünk nembiztos hogy járna velem nemtom nem vok csunya gyerek gyurós vok és van annyi önkritikám hogy tudjam hogy nemvok csunya ráadásul a csaj nemis egy huu de szép nemtom már az ilyen csajok is lekopintanak?akkor meddig vigyem le a mércét? elegem van teljesen nemtom most mi legyen ráadásul én még mondtam hogy jólvan akkor legyünk barátok .tiszta rosszul esett ez az egész hogy igy lekpintot és ő nem is nagy szám elegem van a mai világba minden csaj ilyen vagy mi nincs egy normális csaj aki járna velem hihetetlen én már totálkész vok a a mércét ennél lejjeb már nemtom levinni inkább öngyilkos leszek
2011. jan. 3. 22:19
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, neten ne nagyon ismerkedj, mert én utálom azokat a pasikat, akik a monitor mögé bújnak és úgy próbálnak "udvarolni". A másik dolog az, hogy udvarolj is, ami ne csak abból álljon, hogy "csá bejosz nkm, nem vok ego járunk?" A harmadik dolog pedig az, hogy tényleg írj helyesen, mert neten keresztül a helyesírás az első, ami lejön a csajnak veled kapcsolatban.


Amúgy nem küldesz magadról képet priviben?

2011. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
nemtudok küldeni mert neked nemirja hogy privat e-mail aq kérdés kiirójának de ha nekem megadod az email cimed akkor én küldök
2011. jan. 4. 00:19
 33/44 anonim ***** válasza:
3-szor beszéltetek és azt írod szereted?
2011. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
pozitiv érzések alakultak ki bennem és nagyon kedvelem szimpatikus lány .külsőre is tetszik mert szeretem az aranyos és kedves lányokat .megtudnám szeretni nem vagyok szerelmes még de ha jobban megismerném lehetséges hogy bele szeretnék
2011. jan. 4. 02:14
 35/44 anonim ***** válasza:
62%

Ajánlok valamit. Egyszer te is utasíts vissza egy csajt. Amíg ezt nem teszed meg, nem veszted el a "lelki szüzességed". Rengetegszer összetörték már a szívem, és jobb megelőző csapást mérni.

Egyik sikertelen akcióm után az első lánnyal elkezdtem randizni, aki szóba állt velem. Kib.szott csúnya volt, és iskolázatlan. Mondom b.ssza kavics ő is jó. Találkoztunk párszor. Téma se nagyon volt. Aztán haza kellett utaznom, volt pár nap gondolkodási időm. Majd beszéltünk telefon, és mondtam neki, hogy nem szeretném folytatni, egy két apró, hülye (de igaz) indokra hivatkozva. Azt mondta, hogy csak meg akartam b.szni. Talán igaz is, de jó, hogy nem jött össze. De maga a tény, hogy végre nem engem kosaraztak ki, hanem fordítva történt olyan mértékű kielégülést/elégtételt okozott, hogy szavakba nem foglalható.

Aztán voltam azóta szomszéd városban. Nem volt teljesen jó az összkép ott se a lánynál. Fotó alapján talán, de személyesen nem tetszett. Ott már második randi se volt. Írtam neki egy levelet, hogy csókolom, esetleg pár év múlva, ha rendeződnek a családi dolgai is, majd akkor. Húúúú, az a reakció, amilyen szinten megsértődött (pedig kulturált levél volt, és semmi bántót nem írtam benne). Csak annyi, hogy én mondtam, hogy !nem!. 3 nap múlva meg kellett osztania velem, hogy komoly udvarlót/vőlegényjelöltet talált magának: Az első embert, aki szóba állott vele. Gondoltam váljék egészségedre. :D

De voltak más sztorik is. Olyan volt pl., hogy ilyen horoszkópos csaj, mindenféle házak meg vénusz kapuja, meg mit tudom én mi a f.szomról dumált állandóan. Döglött vadászkutyát nem érdekelte. Egyszer benyögtem, hogy én ilyenekhez nem értek, meg nem is hiszek benne. 3 nap múlva már pattant is a csaj. Ő mondta, hogy ne folytassuk, én meg nem bántam. :)

Meg mozirandi. Szépen kifizette a lány a saját jegyét. Itt még lehet lett volna/lehet is valami, mert nem rajtunk múlottak a dolgok, hanem a körülményeken. Csaj kiment külföldre szerencsét próbálni. Ha valamikor hazajön, még azt mondom folytatható is lenne a dolog.

Most is udvarol(ok)tam egy lánynak. Megmondtam neki, hogy tetszik nekem. Egy kosár: neki más tetszik. Még egy próba volt. Dumáltunk sokat, tök szép újévi sms-t kapott, aztán nyomisan megint lepattintott válaszban. Értek én a szóból. Na de meg akarom lepni. Bocsánatot kérek tőle szóban, vagy leszorítkozok a minimál kommunikációra vele. Meg aztán gondolkozok abban, hogy "sajnos" be leszek táblázva időben, és nem akarom cserben hagyni az állandó közös programunkon, de "sajnos" így jön ki. Oszt nem kell találkozni se vele. Menjen oda, ahova akar.

Ugyanúgy sz.rságok vannak azóta is. Társkeresőn 50-ből 48 levélre továbbra sem válaszolnak. Ugyanúgy tele van a f.szom mindenkivel. Ami változott, az a felfogásom.

Rafkósnak kell lenni, mert a fejedre sz.rnak. Csak magaddal foglalkozz! Aztán nem belebolondulni a csajokba! Nekem ha lesz barátnőjelölt, hú de meg fogom szívatni. A sok sz.rságért, amit velem csináltak az évek folyamán. És kib.szott jól érzem magam már a tudat miatt is. :D

27f

2011. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
hát haverom egy csónakba evezünk és ez nem mende monda .pont engem is ilyen sztorik vesznek körül pont ugyanigy érzek ahogy te ,nemsemmi dolgok ezek .félelmetes .legalább valaki megért engem
2011. jan. 4. 02:51
 37/44 anonim ***** válasza:
62%

Ui.: 1. Csak semmi legyünk barátok. Töröljed is a csajt helyből partnerlistából. Hadd tudja meg, hogy haragszol rá, és ki mered nyilvánítani. Nem kell neki írni semmit, és elfelejteni úgy, ahogy van. Úgyse fogja, de ha vissza akar venni és megkérdezné mi volt ez, annyit mondani neki, hogy sok barátod van és nem szorulsz a barátságára, oszt viszonlátásra. A nők ezt a fajta viselkedést "gyerekesnek" mondják. Én inkább az "őszinte" kategóriába sorolnám, ami ugyebár minden nőnek "elvárása" a férfi felé egy kapcsolatban. Ugyanis ha valaki megbántott, és nem akarom nézni a pofáját, akkor nem is nézem. Mi ez, ha nem őszinteség.

2. A szerelem/szeretet szóval vigyázz. A legtöbb nő olyan szintre emeli a jelentését, hogy az nem emberi. "Női logika": Nem lehet szerelmesnek lenni egy nőbe, ha nem jártok még legalább 2 éve. Nem lehet beleszeretni egy mosolyba. Nem lehet beleszeretni egy szép hajba. Viszont bele lehet szeretni egy ruhába, egy parfümbe, egy ékszerbe. De emberbe nem, pláne nem egy óra után. Nem is fogják megérteni, hogy meglátni és megszeretni.

Használd inkább szimplán ezeket a szavakat: tetszel nekem, szimpatikus vagy, szép a ruhád, jó az illatod stb.

Nem szabad szerelmet vallani. Meg rá kell menni a lyukra. Nem így nyíltan, de b.szni sokat, aztán értékelni fognak. Néhány dugás után meg a nőtől megkérdezni, hogy szeret -e. Ha vacilál, elhajtani a tarka f.szba és keresni másikat.

27f

2011. jan. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
te legalább megmondod a frankót és 100%-ig egyetértek veled
2011. jan. 4. 03:26
 39/44 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell neki írni semmit, és elfelejteni úgy, ahogy van. Úgyse fogja, de ha vissza akar venni és megkérdezné mi volt ez, annyit mondani neki, hogy sok barátod van és nem szorulsz a barátságára, oszt viszonlátásra. A nők ezt a fajta viselkedést "gyerekesnek" mondják. Én inkább az "őszinte" kategóriába sorolnám


Én pedig a tuskó kategóriába rakom a szöveged is és téged is:) Pont ezért nincs nőtök, mert bunkók és beképzeltek vagytok. Egy nő sem fog titeket csak azért tisztelni mert bunkó módon viselkedtek, az ellenkezőjét fogjátok kiváltani.

Puszi:)

2011. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

megértelek. már régen, de megismerkedtem egy lánnyal aki kezdetben nem is tetszett nagyon. akkor még volt párja, amikor ezt megtudtam jegeltem is a dolgot, de egyszer ráírtam msn-en, kicsit unalomból. meglepően jót beszélgettünk, nagyon pozitívan csalódtam benne, majd nem randi szerűen de találkoztunk, összefutottunk. Nehéz ezt elmagyarázni, de fél óra beszélgetés után olyat éreztem amit utoljára azelőtt 6 éve. gyakorlatilag elolvadtam volna ha lehetséges. ennek több mint másfél éve, lassan kettő, de azóta egyetlen egy lány sem vált ki belőlem nem hogy hasonlót, hanem semmit. persze kikosarazott, többször is, tragikomikus egy történet, legalábbis a számomra, mások nyilván csak jót nevetnének. Ő sem egy bombázó, hanem szimplán gyönyörű, nem olyan lány mint akiket a szépségversenyeken lehet látni. kedves, rendes, aranyos, szorgalmas. soha életemben nem láttam még olyan szép kék szemeket mint az övé :( azóta mindenkit hozzá hasonlítok, senki sem rúg labdába. a legjobb barátom azt mondta rá, hogy "szürke kisegér" nekem mégis csak ő kellene. pedig ahogy mondtam ennek már sok ideje, mégis...

pedig a szavaidból ítélve én már jóval idősebb vagyok mint te. azóta többnyire csak edzek, és próbálok tanulni.

üdv a klubban!

23f

2011. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!