Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kaszanova volt, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kaszanova volt, meg tud valóban változni ahogyan ő álitja?

Figyelt kérdés
Nagy hóditó művész ,imádja a nőket ,csábitgatni ,fűzögetni.Eddig nem voltam rá féltékeny ő nagyon. De 1hónapja lebukott,hogy 5 honapig volt melettem valakie.persze tagadja,hogy lefeküdtek ami szerintem nyilvánvaló.Sőt a hölgyel én még beszéltem is.És ő elárulta nekem,de magamtol is gondoltam.Szóval azóta szinte minden nap velem van.Mondja,hogy velem akar komoly kapcsit,mégis még mindig fent van ő is meg én is társkeresőn.Viszont már eljegyzett és nemrég szóba hozta ,hogy jövő nyáron lehetne az esküvő.Ez mit jelent? Valóban vajon nem teszi meg többször? Képes valóban megváltozni?
2008. szept. 15. 23:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na, ezeket biztosan nem fogja beváltani. Csak a pofája nagy. Szerezz egy két tarkopasz fickót magad mellé, akik majd elmagyarázzák neki h merre hány méter. Ha nincs ilyened majd küldök neked:)))

Ne félj, az ilyenek csak hangemberek, kicsit meglegyinted őket egy feljelentéssel zaklatás miatt, rögtön behúzza fülét farkát.

2008. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 haemorgen ***** válasza:
100%, hogy NEM
2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!