Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kaszanova volt, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kaszanova volt, meg tud valóban változni ahogyan ő álitja?

Figyelt kérdés
Nagy hóditó művész ,imádja a nőket ,csábitgatni ,fűzögetni.Eddig nem voltam rá féltékeny ő nagyon. De 1hónapja lebukott,hogy 5 honapig volt melettem valakie.persze tagadja,hogy lefeküdtek ami szerintem nyilvánvaló.Sőt a hölgyel én még beszéltem is.És ő elárulta nekem,de magamtol is gondoltam.Szóval azóta szinte minden nap velem van.Mondja,hogy velem akar komoly kapcsit,mégis még mindig fent van ő is meg én is társkeresőn.Viszont már eljegyzett és nemrég szóba hozta ,hogy jövő nyáron lehetne az esküvő.Ez mit jelent? Valóban vajon nem teszi meg többször? Képes valóban megváltozni?
2008. szept. 15. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem változik meg. Talán csak rossz a lelkiismerete.
2008. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos én is ettől tartok,igy viszont nem szivesen forditanám komolyabbra a dolgokat,hiszen ugyis válás lenne belőle:((
2008. szept. 15. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapig volt melletted másik nője!!

Térj már észhez (már bocsánat) ! Hogy merülhet fel benned a megbocsátás ezek után? Szerintem szakíts vele minél előbb!

Az ilyen ember nincs tekintettel senkire, csak magára. Soha sem szeretett téged!

2008. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, már ő maga is bozinyította, hogy nem tud, azaz inkább nem akar megváltozni. Ejtsd.
2008. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja a pasid egy csajozógép. Szerinted ha jár valakivel 5 hónapig, az mennyire hihető, hogy nem feküdtek le? Már az első héten megvolt neki... Még annyi vér sincs a pucájában, hogy bevallja! Férfi az ilyen?
2008. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és előfordul, hogy vki azért féltékenykedik ha saját félrelépését takargassa. Nagyon, nagyon drasztikus észheztérésnek kéne bekövetkeznie, hogy valóban megváltozzon. MOndjuk, hogy rájöjjön, és valóban megijedjen, megdöbbenjen a felsimeréstől, hogy tényleg elveszít, ha újból félrelép. De jó lenne az, hogy továbbra is kívánja a többi nőt, csak a következméynektől való félelem tartja vissza? Én a helyedben hagynám ezt a pasit.
2008. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És nem tudtok tanácsot adni hogyan váljak el tőle ha olyakor még fenyeget is hogy ez és ez lesz ha elhagyom.
2008. szept. 16. 00:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fenyeget? Ha azzal, hogy bántani fog, akkor mond meg apukádnak, vagy ha van fiú tesód, akkor neki is, aztán ha beszélnek a sráccal, akkor majd meggondolja magát.

Ha meg azt mondja, hogy öngyi lesz, ha elhagyod, akkor meg szakíts vele minél előbb! Miért kellene magadra venned ezt a terhet? Erőszakkal nem lehet rávenni valakit, hogy szeressen. Nem lesz öngyilkos, úgy is gyorsan talál valakit utánad!


Bármelyik verzió is a valós (ha egyeltalán jó az egyik), csak ismételni tudom magam: Férfi az ilyen?

2008. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel fenyeget?
2008. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pl,hogy nem fog leszálni rolam,az uj pasimat nem fogja békén hagyni. Ilyenekkel.
2008. szept. 16. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!