Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frankdrebin kérdése:

Hogyan hozzam a barátnőm tudtára, hogy nem érzek semmit, amikor beléhatolok, mert olyan mintha a világűrt d*gnám, egyáltalán nem feszes? Nem akarom megbántani, de nem akarok tovább színlelni, hogy érzek bármit is szex közben.

Figyelt kérdés
Amúgy a teste nagyon szép feszes, csak ott lent, mintha semmi izma nem lenne és nem akarom megbántani azzal hogy azt mondom hogy nem érzek semmit, de valahogy tudnia kellene.
2015. nov. 6. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami tuti, először azért próbáld meg az intim tornás variációt, hátha bejön. Ha mégsem, akkor kezdhetsz gondolkodni azon, hogy hogyan add elő neki a problémát, ami nem egyszerű szerintem sem.

Amúgy azt nem igazán értem (mondjuk én a másik véglet vagyok), hogy ha te nem érzed, akkor hogyan bírod végigcsinálni? Tehát hogyhogy nem lankad le közben? Nálunk meg éppen az a "gond", hogy túl szűk vagyok és a férjem nem bírja bennem sokáig.

2015. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, de kedvesen, finoman. Én többször szültem, és nekem ilyen stílusban megmondta a párom, és kész. Nem volt semmi különös, mondjuk nekem a dokim is mondta, mikor másodszorra összevarrt szülés után (az elsőt az ügyeletes elcseszte) hogy mindenképp intimtornázzak, 1-2 hét múlva kezdejem el, mert baj lesz.

Szóval a párom mondta egy együttlét után, hogy nem érez semmit mióta újra szültem, és nekem még csak rosszul sem esett, mert kedvesen mondta, hanem eszembe jutott, hogy a doki is szólt, hogy gond lesz, ha nem intimtornázom.

Ennyi.

2015. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Nagy punci nincsen,csak kicsi f asz!
2015. nov. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért is baj, mert mivel nem érzek semmit, a végére lelankad, múltkor már inkább színleltem, hogy elélvezek, csak legyen vége, mert semmi értelmét nem éreztem folytatni. Gáz, hogy pasiként orgazmust kell megjátszanom, de megtettem. ( HOgy hogy ? ÓVszerbe nyomjuk, eljátszottam hogy elmentem, aztán gyorsan kidobtam a gumit hogy ne lássa hogy üres. Hüphüphüp, barbatrükk )
2015. nov. 7. 10:55
 15/18 anonim ***** válasza:
19 centi hosszú és 2 centi széles?:D
2016. dec. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sikrult megbeszelni?
2019. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Megbeszélni nem sikerült, de azóta már nem ő a barátnőm, úgyhogy a probléma ebben a formában elintézte magát, viszont továbbra sem tudom, hogy lehet ezt egy nőnek szépen mondani, hogy ne bántódjon meg. És nem, nem kicsi a farkam.
2019. szept. 9. 08:29
 18/18 anonim válasza:
50%
Nem az, csak kurvára vékony...hidd csak el.
2022. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!